Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az milyen dolog, hogy értékele...

Kedves Vezető kérdése:

Az milyen dolog, hogy értékelek egy 52 ezer Ft ért vásárolt telefont a MediaMarktban, 2 hónap múlva felnyomják az árát 70 ezerre, és az értékelés marad? (módosítani, törölni nem lehet)

Figyelt kérdés

Az akkori értékelésem az akkori ár érték aránytól szólt.

Ez olyan mintha félrevezetnék az embereket, mert 70 re már mást írtam volna/meg se vettem volna.

"Hülye azért nem vagyok" :)

[link]


Módosítani nem tudom, kiírtam egy újat, ami az új árhoz illik, jött az e mail , hogy megjelent, de Én csak a 2 hó ezelőttit látom, amit az 52 ezresre írtam.



máj. 1. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az nem az üzlet hibája, hogy a vásárló helytelen értékelést ír. Milyen jó is lenne, ha én is beírhatnám mindenhová, hogy szuper olcsó a termék és utána nem emelhetnék fel az árát.
máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdésed lényegében a Moto G23-ról szól? Vannak erősségei, de szerintem se ér 70 ezret. A 3 telefon közül a Redmi 12 a legnormálisabb ennyiért, bár én attól se vagyok elhalva, főleg a processzora miatt - MTK nem valami jó, főleg a Helio-széria botrányosan rossz, így mindhárom kuka!


Ha nem is a MediaMarkt-ból, de 70 ezerért összeségében szerintem a sima 4G-s Redmi Note 13 a legjobb telefon!

máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!