Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol talalom a sd kartya...

Hol talalom a sd kartya tartalmat a telomban a menuben?

Figyelt kérdés

Xiaomi redme note 10


Minden segitseget koszonok. Youtubeon vegineztem tobb videot rola es ugyse talalom. Egyszeruen nem latom,mit nyom meg,hogy talalja meg. Szoveges dokumentumokat keresek rajta.



#örök hála #A kartyatartot is majdnem letortem
máj. 12. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fájlkezelőt használsz?
máj. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy normális fájlkezelőt, amivel tisztességesen lehet dolgozni. A telefonos gyári fájlkezelők általában erősen hígtrágyák.

[link]

máj. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 szerintem az nem segit rajta ha a buta gyarit se tudja hasznalni


szemelyes segitseg kellene neked


rendes helyen ahol vetted is megmutassak ezt neked


"kartyatartot is majdnem letortem"

Es ezt is beteszik (tettek volna) neked


szolgaltatokra gondolok elsosorban

de elektronikai uzletekben is segitenek meg mobil kereskedesekben is

máj. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendeltem ,ez felujitott hasznalt telefon olcson. 😂Nincsenek hozza ilyen extrak,h kiszolgalas meg segitseg. 😂


Az a bajom,h nem tudom eloszedni a gyari fajkezelot. Ha megnyitom,lehet,h rajovok a hasznalatara.

máj. 12. 06:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Total Commandert
máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha ennyire hülye vagy hozzá, akkor a falnak neked okos telefon?! Vegyél nyomógombost , ha hülye vagy hozza !
máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leroltottem a total commandert,megnyitottam es az sd kartyara ramentem. Azon belul van melyikmappa lehet lehet a szerzodeseket tartalmazo? Honnan ismerem fel?
máj. 15. 00:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nem tudjuk, hogy milyen mappák vannak az SD kártyádon. Próbálj meg rákeresni a fájl nevére.
máj. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A telon nincs olyan fajlnev ami a kartyan van.
máj. 15. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!