Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszúrtam a telefonom mikrofo...

Megszúrtam a telefonom mikrofonját. Ebből lehet valami probléma?

Figyelt kérdés

Tökéletesen működik a felső, és az alsó mikrofon is. Véletlenül rossz lyukba szurtam a SIM kártya tűt, és egy kicsit belemélyedt valamibe. Megszokásból a fenti lyukba szúrtam, mert a régi telefonomon fent volt a SIM tálca, ebben pedig lent van. Létezik, hogy átszúrtam valamit? Nem nyomtam tövig.

Vagy esetleg sérülhetett a vízállósága a telefonnak? Ennek marad nyoma egy esetleges bevizsgálás esetén? (ugyanis tervben van az, hogy a jövőben beszámíttatom a készüléket egy új árába).


máj. 12. 19:31
 1/4 kürtőskalácska válasza:
Nem valószínű hogy különösebb gondot csináltál volna.
máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


ennel nezd teljesen mellette van :D


hat velhetoen semmi gond nem lett

"vizallosag" amugyse valos dolog

te dolgod megemlited e vagy elhalgatod

vegulis barmilyen baleset megeshet barmi beleszurhat veletlenul is

nem kell hogy direktbe tegye meg valaki

de emiatt sokan megtettek


nemelynel a simtalca annyira egybe olvad hazzal hogy ha ugyanigy vannak lyukak igazabol keptelenseg eldonteni melyik a jo lyuk csak nagyon tuzetesen vizsgalva

máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mikrofon membránja nem szamben van a lyukkal, nem tudsz oda beszúrni elvileg hogy kárt tegyél benne.
máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egészen pontosan egy S24 Ultráról beszélünk. Akkor biztos, hogy nem szúrtam ki benne semmit?

Véletlenül a felső mikrofonba szúrtam a tűt. Nagyon-nagyon hülye vagyok, mert ez egy fél millió forintos telefon, és reflexből a fenti lyukba szúrtam a tűt. Nem gondolkodtam, mert a számomra küldte a samsung fiók megerősítőt, és csak utólag vettem észre, amikor belement a tű. Nem mozgattam benne, csak belement, és kihúztam.

Ugyan úgy megmarad az IP68-as vízállósága a telefonnak? Mit érinthetett a tű?

máj. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!