Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ez és hogyan oldjam meg?

Mi lehet ez és hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Töltőn volt a mobilom. Egyszer a semmiből fogja magát és éktelen hangon valami kakofón zene kíséretében kiírja, hogy túl nagy a feszültség vagy mi. Kihúztam, a zene nem maradt abba. Ki kellett kapcsolnom, de közben is vijjogott. Bekapcsolás után helyrejött. Alkalmazás ilyen nincs nekem, hogy ezt művelje. Az értesítéseknél semmi erre utaló rész sincs. Honnan volt ez? A net se volt bekapcsolva. Nem értem. A zenét vagy mit se hallottam sosem.

Mi ez és mit tegyek, hogy többet ne csinálja ezt ez a túl okos telefon?


máj. 13. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Tippelek:

6 éves, már akkor is alsópolcos androidos teló amin még mindig a gyári rendszer van, egyetlen frissítés telepítése nélkül + 700 forintos temus töltő + 300 forintos sheines kábel amit már 4x megrágott a kutya?

máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
08:32 És mi a magyarázat? Ha olyan, amit írsz, akkor is kell lennie normális válasznak a kérdésemre.
máj. 13. 09:08
 3/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Normális válasz lenne, hogy elárulod a Samsung telefonod típusának típushibáját, aminek van egy USB-csatlakozó szennyeződését, átmeneti ellenállást figyelő (talán haszontalan, talán nem) rendszere.

Talán téves riasztásokat is gyakran okozó megtévesztő.

máj. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sosem volt ilyen riasztás. Hol lehet kikapcsolni?

Nem mindenkinek van gazdag anyu apu, aki kegveszi a Samsung Galaxy xy-t meg az iPhonet! 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

máj. 13. 09:36
 5/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
...és még mindig nem veszed a lapot. Csak tippeltem a Samsungra, logikusan neked kellett volna erre írni valamit. Na mit?
máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Semmit.
máj. 13. 09:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hogy tényleg nem veszed észre hogy semmi konkrétumot nem írtál még a telefonodról. Legalább azt mond meg milyen színű!
máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg. Nem márkafüggő a jelenség. Vagy egy db telefonnal fordul csak elő?


Doogee, de hogy milyen...? 😂

máj. 13. 10:41
 9/16 anonim ***** válasza:

Doogee?

Úgy nézem 1-esnek igaza lesz...

máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es, fejezd be! Offolj máshol.
máj. 13. 11:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!