Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hosszabb távra melyik márka...

Hosszabb távra melyik márka telefonja érné meg?

Figyelt kérdés
Iphone, Xiaomi, Samsung stb stb
máj. 13. 09:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
88%
Iphoneban nem csalódtam eddig soha.
máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Morzsi007 ***** válasza:
76%

Még mindig itt tartunk.:D

Iphone, Samsung és inkább a felső kategóriából.

máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sorry Morzsi, hogy nem vagyok telefon guru... Igen, még itt tartunk!
máj. 13. 10:20
 4/18 anonim válasza:
68%
Nekem a Samsung telefonok eddig bejöttek. Az előző telóm is az volt és 5 évig bírta, a mostani még csak 1 éves, de remélem szintén annyi ideig bírja majd.
máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Apple!
máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Ezt neked kell tudnod. Melyik rendszert szeretnéd használni, az IOS-t, vagy az Androidot. Ha az Androidot, akkor Samsung, ha pedig IOS-t, akkor Apple (IPhone). Xiaomit ne vegyél, mert őket mutogatni kellene a feltörekvő gyártóknak, mint elrettentő példát.

[link]

És ez már nem az első eset, mivel itt a Gyakorin is panaszkodott valaki tavaly ősszel, hogy a telefonja egy frissítést követően konkrétan összeszarta magát, és csak a gyári visszaállítás segített megoldani a fennálló helyzetet. WTF??? Mi lesz a következő?

Bár amióta a Play áruház vírusosnak érzékelte a "Témák" rendszeralkalmazásukat, én már nem lepődök meg semmin.

Szóval a Xiaomit felejtsd el úgy ahogy van, mert megbízhatatlan gyártó, csak jókor volt jó helyen. Ja, a kameráról, ami időnként bepárásodik még nem is beszéltem. És ez nem egy kétfilléres telefonban van, hanem egy csúcskategóriás készülékükben.

[link]

És a Xiaomi szerint ez nem bug, hanem egy feature!

máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Xiaomi frissítés miatti problémákról én is olvastam...Viszont akkumlátorban pl jobb, míg egy egy S23 Plus 300 mAh kevesebb. Azért min 1 napot jó lenne ha kibír alkalmazás használat mellett.
máj. 13. 11:37
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A Samsung szoftvere jóval optimalizáltabb, mint a Xiaomié.
máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ez így van, az iphone meg még jobban optimalizált a Samsungnál is. Csak azért mondom, mert ezekben még kisebb az akksi, de üzemidőben nem marad el.
máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tegyük fel Samsungra esik a választás, mennyire lenne jó választás pl egy galaxy S23 plusz?


Vagy ha Iphone-nál teszem le a voksom, megéri az újabb 15 pro, vagy a 14 pro? Ár szempontjából ne nézzük!

máj. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!