Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet hozni az adatokat...

Vissza lehet hozni az adatokat így is?

Figyelt kérdés

5-én vasárnap (a dátum lényegtelen igazából :D) a telefonom rezgett jobbra-balra, guggolás közben, aztán azt vettem észre, hogy belépett ebbe a recovery menübe. Nem tudtam semmit csinálni, a Safe mode-ra sem reagált, visszalépett a menübe minden lehetőség, egyedül a Wipe Data-ra nem mertem nyomni, mert tudtam mit csinál, vártam, míg hazaérek, mert az egyik lehetőség azt jelezte, hogy csatlakoztassam a kábelt és keressek rá az adott webcímre. Nem értem el az oldalt se, valami errort írt. Na mondom marad a Wipe... És most itt vagyok egy számomra tök idegen (Samsungos vagy IPhone-os) kezelőfelülettel, minden adat, kép, infók nélkül... A kérdésem az lenne, hogy vissza lehetne hozni az adatokat? Legalább a képeket? Hülye voltam, hogy nem állítottam be az auto felhőbe mentést.... Köszönöm a válaszokat!!

(Ja, ez egy Redmi Note 10S)



máj. 13. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod, csak adatmentők tudják úgy, hogy kiforrasztják a chipet, de ha használtad a telefont akkor csökkentetted a sikeres helyreállítás esélyét, minél többet, annál jobban.
máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer wipeoltad, onnan házi eszközökkel nem hozod vissza. Ha a wipe felül is írta az adatokat (van olyan telefon, aminél így működik), akkor adatmentő cégek sem tudják.

Annyit kellett volna tenned, hogy kikapcsolod a telefont és vissza, vagy ha nem reagált a kikapcsolásra, akkor power cycle (általában bekapcsológomb és hangerő le egyszerre hosszan nyomvatartva), az olyan, mintha kivetted volna az akkut, olyankor tuti újraindul.

máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#1 : remélem van rá esély, akár így, akár úgy, a képek miatt (gyerekek, emlékek :/ )


#2 : az a baj, hogy ilyen még nem volt velem, szóval fogalmam se volt róla, hogy kell kilépni..azt se tudtam, hogy magától miért lépett be.. nem rosszindulatból, de nem remélem nincs igazad, és mégis megoldható valahogy :D de ment a pipa.

máj. 14. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!