Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az okostelefon,...

Mi a különbség az okostelefon, és az iPhone között?

Figyelt kérdés
Vagy az ugyan az? próbáltam utána nézni de nem értem. nekem melyik kell? telefonálás mellett, viszonylag jó minőségű fotókat szeretnék készíteni,és menjen rajta a WAZE. így nekem melyik kell? kérem a gúnyos megjegyzések mellőzését! ja és ne kerüljön száz ezrekbe, mert elég csóringer vagyok. használt nem opció.

máj. 14. 22:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Amiket leírtál arra elég egy Galaxy A55 is igazából.

iPhone-on más oprendszer kell, többnyire csak csúcstelefonok.

Ameddig a többi gyártónak is van csúcstelefonja csak azon android fut.

máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
#1 Egyelek meg,ne etesd a trollt..
máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Minden iPhone okostelefon, de nem minden okostelefon iPhone
máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Az iPhone az okostelefonokon belül egy külön màrka, ami a legminöségibb, legjobb telefonokat gyártja. Kb. olyan mint autóban a porsche vagy ruhában a gucci.


Amit te leírtál arra elég egy sima android telefon, de nincs olyan, hogy "ne kerüljön százezrekbe". Én 200 alatt nem vennék telefont, alap felhasználàsra sem.

máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
40%
Ugyanaz mint a Merci meg a Béjemvé között.
máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
4. Alap felhasználásra teljesen jó 100ezer alatti telefon is.
máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Szirty ***** válasza:
23%
Mi a különbség a hagyma és a zöldség között?
máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#4 Érdekes, nem úgy tűnik, mintha az utakon minden második kocsi Porsche lenne... Ellenben minden második embernél iPhone van. Telefonból nem lehet annyira prémiumot csinálni, mint pl. karórából, az csak egy sima elektronikus cucc, még ha az egyik jobb is, mint a másik (és nem mindig az iPhone).

Az első modern okostelefon az iPhone (1. generációja) volt 2007-ben.

máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Meg objektívan nézve jelenleg az S24 Ultra a legjobb okistelefon, mondom ezt iPhone 15 Pro userként.
máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
32%
És komolyan veszik a kerdest🤣
máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!