Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Helytelen Bejelentkezés...

Google Helytelen Bejelentkezés hiba ?

Figyelt kérdés

Új telefont vettem , próbáltam bejelentkezni de ezt írja ki

"Olyan eszközön próbál bejelentkezni, amelyet nem ismer fel a Google, és nem áll rendelkezésünkre elég információ ahhoz, hogy meggyőződhessünk az Ön személyazonosságáról. Az Ön védelme érdekében itt most nem tud bejelentkezni."

De valami kódot kér de nem is írja ki a kódot sehol sem.



máj. 15. 07:30
 1/8 A kérdező kommentje:

Még ezt is kiírja...

"Olyan eszközön próbál bejelentkezni, amelyet nem ismer fel a Google, és nem áll rendelkezésünkre elég információ ahhoz, hogy meggyőződhessünk az Ön személyazonosságáról. Az Ön védelme érdekében itt most nem tud bejelentkezni."

máj. 15. 07:36
 2/8 anonim ***** válasza:

De eközben ha egy másik eszközön bejelentkezel, ott kapsz értesítést arról, hogy ismeretlen eszközről bejelentkezés történt, és te voltál-e az, hozáadod-e a megbízható eszközökhöz. Erre a régi telefonod is megfelel.

[link]

máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felmész a netre, bejelentkezel a google-ba, megnézed az eszközöknél mik vannak, mindent eltávolítasz, beállítod az azonosítási feltételeket, pl. legyen kétlépcsős és újra. Bár a hibaüzenet nekem fura, mert nem tudom milyen telefon, de lehet nem támogatja a google-t.
máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hiszen az probléma hogy nem tudok bejelentkezni.
máj. 15. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó a jelszó vagy valami.
máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Hiszen az probléma hogy nem tudok bejelentkezni."

A régi készülékeden sem?

máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem .
máj. 19. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezen a pápa sem tud neked segíteni.

Nekem ezért van 3 fiók összekapcsolva, plusz telefonszámos authentikáció ha kell, hogy ha akár egyszerre 2 fiókom is elhasal, a harmadikkal mindkettőt vissza tudom állítani. Az egyik fiók pont ezért ráadásul nem is google alapú, ha ott ütne be a probléma.

máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!