Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yettel: Ha lejár a hűségszerző...

Yettel: Ha lejár a hűségszerződésem, akkor mi fog történni, ha nem újítom meg?

Figyelt kérdés
Többet kell majd havi szinten fizetnem a csomagomért?
máj. 17. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átvált határozatlan idejűvé, annak minden előnyével és hátrányával. Előfordulhat, hogy többet kell fizetned, ha a csomagra hűségkedvezményt kaptál.
máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Abbszolút nem tudjuk, hogy milyen előfizetés, de ja: határozatlanná válik. Magyarul ha van bármelyik szolgáltatónak kedvezőbb csomagja (lesz), akkor megéri váltani.

Ha felhívnak hogy ajánljanak másik csomagot, mert lejárt a hűséged, akkor meg szinte biztosan rosszabb kondíciókkal ajánlanak valamit, vagy nagyon-nagyon minimális plusszal, hogy aláírj megint, de általában ez is rosszabb ajánlat, mint amit egy másik szolgáltatónál kapnál.

máj. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lofefi ***** válasza:
0%

Végre vehetsz szabadon más szolgáltatótól telót/szolgáltatást.

Például megtapasztalod szabadon, milyen az aliexpressről féláron telefont venni.

Ez történik.

máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Például megtapasztalod szabadon, milyen az aliexpressről féláron telefont venni."


Minden vágyam onnan telefont venni. Aztán ha valami baja lesz, akkor küldhetem vissza Kínába, mert hogy az itteni szervízközpont szóba sem fog állni velem, ha odaállítok egy Kínai piacra szánt mobillal. Arról nem is beszélve, hogy a Kínai piacra szánt szoftverben sokszor nincsenek benne azok a nyelvek (többek között a Magyar is), amikre nekem szükségem lenne. És mi a helyzet a 800-as MHZ hiányával? Nem megyeszékhelyen élek, hogy az 11800-asra tudjon csatlakozni a Kínai belpiacos telefonom.

És ami a legfontosabb: Hülyeséget írsz, mivel a telefonom nem szolgáltatótól van, simán megtehettem azt, hogy bementem egy kártyafüggetlen boltba, és megvettem egy Galaxy S24 ultrát, amely nem függ a szolgáltatótól, mivel már ki van fizetve egy összegben. Meg aztán a Kínaiak közül az egy Huawei volt az, aki tudott is telefont gyártani, a többiek meg csak szerencsétlenkednek a párásodó kamerájukkal, meg a szabványlopásokkal, aztán Európa szerte befelé tiltogatják a cuccaikat. Így merje megvenni őket az ember?

máj. 18. 07:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerviz, és 1800.
máj. 18. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!