Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet rögzíteni egy...

Hogyan lehet rögzíteni egy iPhone-nál a képernyő dolgait?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is, nem igazán tudom jól megfogalmazni.

Az a problémám, hogyha kézben tartom a telefont, véletlen kicsit hosszabban hozzáérek a képernyőhöz, azonnal az appok elkezdenek himbálózni, kis mínusz jellel, mintegy felajánlkozva, hogy töröljem ki őket. Ha képernyőzárból lépek a telóba, akkor meg a háttérkép zsugorodik össze és ajánlkozik, hogy váltsam le. Én azt szeretném, hogy "ne ez legyen a legfontosabb" hogy egy érintésből kardinális változtatásokat eszközöljek a képernyőn, hanem valahogy ez legyen "kőbevésett", ahogy az appok el vannak rendezve, ahogy a háttérkép ki van választva. Ha valamit meg akarok változtatni, akkor inkább belépnék valami menübe és onnan kezdeményezném.

Mit tehetnék?


máj. 21. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz semmit sem tenni. Engem is idegesít, de hát ez van.
máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen beállítás. 15 éve van iPhoneonom, sosem volt ez probléma. Nem kell hosszan a képernyőn tartani az ujjaitokat. Van az érintés és a hosszú érintés. Épp csak kicsit meg kell pöccinteni a kijelzőt és érzékelni fogja érintésként, nem kell hosszan odanyomni. Ennyi a "trükk". Nyomógombos telefonon is ha hosszan nyomtad a gombot akkor ismételte a számokat egymás után.
máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Veteránmacska ***** válasza:
Troll kérdès!
máj. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-mas, hatalmas tévedés. A kérdésem komoly, tájékozódó jellegű.
máj. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!