Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? -LG GM360 (Viewty Snap) -Nokia 5230 -Samsung 5230

Figyelt kérdés

Gondolkodok azon hogy elszeretném kezdeni a fényképezgetést és ezért persze az LG van előnyben a maga 5mp-ével.

Fontos a gyorsaság is.

Köszi!


2010. nov. 12. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha el szeretnéd kezdeni a fényképezgetést, akkor vegyél egy olcsóbb bridge gépet, telefon kamerája csak akkor jó, ha nincs kéznél más.

esetleg ha mindenképpen telefonnal akarsz, akkor meg N8-az vegyél, annak már lenne valami értelme, de gondolom annyit meg nem szánsz rá.

2010. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az utolsót semmiképp se, kifutó termék, és hiába lett néptelefon, vannak szériahibái (mai napig viszik vissza azmiatt, hogy elromlott a kijelző stb).

a nokia 5230-nak pedig gyenge a kamerája.

[link]

[link]

nem az lg az első márka, amit ajánlanék valakinek telefonban, de ezt a kört itt ő nyerte, ha tényleg fontos a fotózás.

2010. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ :)
2010. nov. 12. 17:33
 4/12 A kérdező kommentje:

Az LG gyorsasága milyen?

Mivel elég kevés információ található róla...

2010. nov. 12. 17:37
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem LG GM360-as telefonom van, nincs három hetes, nem tudok róla rosszat mondani, nekem nagyon tetszik stílusos, a menüje elég gyors, nem lassul és az 5mp-s kamera is nagyon jó:D IWIW, Twitter, Facebook, Myspace alkalmazás van rajta, de csak internetes hozzáférhetőséggel, mondjuk a facebook nem annyit vesz le mintha rendesen interneteznél, kevesebbet bár azt nem próbáltam, nekem nem fontos a facebook.Mindent véve nagyon jó telefon szerintem. Én ezt választottam, remélem segítettem:D
2010. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mindenkepp nokia.vagy nezz utanna: LG GD510,vagy nagyon jo a Sony Ericsson C905 8 megapixeles....
2010. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És az optimus az jobb választás?

3 mp-es de jó a képe :)

2010. nov. 12. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:

azt mondják, hogy jó a képe, de győződj meg róla magad. szerintem teljesen átlagos képeket csinál, semmi kiemelkedő. a mobilaréna nagyon nyomatja az optimus-t, az lg tuti megtámogatta őket. a bizonyíték:

[link]


optimus mintaképek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ellenben az konkurenst, a spicát lehúzták fényképezés terén, mikor ilyeneket csinál:

[link]

[link]

[link]

[link]

*****

[link]

[link]


szóval nem kell nekik se elhinni mindent. ilyen telefonokat amúgy akkor vegyél, ha okostelefonra vágysz. mindezt úgy mondom hogy nekem spicám van.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!