Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesz le pénzt ha a...

Miért vesz le pénzt ha a gyári GPS-t használom Nokia X6-on?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem állítottál át semmit. Amennyire tudom, az A-GPS alapból be van kapcsolva, ez a mobil internetes kapcsolatát felhasználva információkat tolt le a hollétedrol, így a GPS és a muholdak hamarabb megtalálják egymást. Szerintem ez a gond nálad is.

Ezeket állítsd be: Menu -- térképek -- a bal alsó csavarkulcsos kép -- az internetben Kapcsolat: Offline; Menu -- Alkalmazások -- Hely -- Helymeghatározás -- Helymeghat.módszerek: pipa csak a Beépített GPS és a Hálózatalapú mellett legyen, Helymeghat.szerver: Letiltva.

Remélem, hogy tudtam segíteni.

2010. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
u.i.: nekem Nokia 5230-am van, de szerintem mindketto Symbianos, úgyhogy a menuknek azonosaknak kéne lenniuk.
2010. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Átállítottam ahogy írtad, az alkalmazásoknál kellet csak, és igen symbianos. Köszönöm a segítséged.
2010. nov. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!