Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a PIN2 kód és mire jó?...

Mi az a PIN2 kód és mire jó? Pénzbe kerül nekem, ha használom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy azonosító kód olyan funkciókhoz, amelyeket egyetlenegy magyarországi zolgáltató sem támogat. Ezzel lehetne pl. költség alapján korlátozni egy telefont, ha lenne ilyen szolgáltatás. Így hát semmire nem tudod használni.


Nem kerül pénzbe.

2009. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fizetned érte külön. ez jár a telefon sim kártyájához amikor megkötöd az előfizetést. elvileg arra való a pin2, hogy bizonyos extra szolgáltatásokat, hozzáféréseket így érhetsz el a telefonban.

én még soha nem használtam.

2009. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

nekem volt egy telom de már nem tom mijen mejik és aszem valami extra menühöz kérte esetleg ojanhoz hogy belehetett állitani hogy szeméjre szabott menüt csak te használhasd

de más teloknál pl volt erre a menükod

DE EZ A percdijas számlálás tuti igy van

2009. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem nagyon kell semmire sem, de jó ha emlékszel rá.

Pénzbe nem kerül egyáltalán.

Nekem a hivásinfó törléséhez is kellett régen, meg nem tudom még mikhez de akkor én ilyen extra dolgokat csináltam :)) a hétköznapokban semmi szükség rá általában.

2009. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!