Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Sony Ericsson...

Hogyan lehet Sony Ericsson Xperia x10 mini pro-nál, háttérképet cserélni, hogy ne nagyítsa ki?

Figyelt kérdés
mindegy milyen képet akarok beállítani,egyszerűen kinagyítja,pedig átszerkesztettem képszerkesztővel a kép felbontást...jónak kéne lennie,erre mindig csak a kép egy részletét mutatja...légyszi írjatok,köszi
2010. dec. 19. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ezzel énis megszenvedtem de nagyon csak x8ason. Hihetetlenül bosszantó még a vacak S5230omba is betudtam állítani, hogy ha megszerkesztem a képet akk normálisan kitegye. De erre énse találtam orvosságot. Nem volt nagy segítség de a megoldás engem is érdekelne. Mert ez így irtó bosszantó:SSSS
2010. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen..engem is nagyon idegesít :@
2010. dec. 19. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű. Amikor beállítjátok a képet előtte még előhozza a képet és egy sárga keretet. Na ezt nem csak mozgatni lehet hanem egy bizonyos fokig nagyítani is. Így akkor már nem azt az eredetileg kitett keretben lévő képrészletet fogja kinagyítva beállítani.
2010. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 liyah válasza:
Sziasztok! Nos megfejtettem a talányt! Egyetlen módon mégpedig egy külön kis programmal amit a Market - ből ingyenesen lehet letölteni Just Picture! Itt a nagyobb képeket is akár ki tudod vágni vagy berakni az egészet! Remélem segítettem!
2011. jan. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És ez a Just Pictures teljesen ingyenes? Csak mert behoz egy csomó angol szöveget és ottvan, hogy elfogadom vagy megtiltom! Ha elfogadom akkor úgy használhatom, mint egy normális programot? nem kell érte fizetni?
2011. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Stella90 válasza:
full ingyenes...csak iszonyatosan terheli az akkut...
2012. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!