Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kikódoltattam egy Vodafones...

Kikódoltattam egy Vodafones Sony Ericsson W660i-t minden működik rajta kivéve a WAP. T-mobilos kártya van benne és amikor netet tárcsázza akkor még mindig egy +3670es számot hív. Igazából csak www.0. facebook.com-ot akarom böngészni. Mi a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt ne tárcsázós nettel próbálkozz, annak már tudnia kéne webnwalkot. Állítsd át az internetbeállításoknál. A t honlapján biztos találsz útmutatót. És nem www.0.facebook.com, hanem 0.facebook.com. De lehet hogy úgy is működne.
2010. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
0.facebokk.com-t írok be de akkor is kapcsolódás-->hívás +3670....
2010. dec. 29. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondtam, előbb állítsd át az internetbeállításokat.
2010. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Megadod a számod és küldenek egy sms-t, ami beállítja a telód. Díjmentes az egész.

2010. dec. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nézegetem itt van egy "Szinkronizálás" -->Új fiók és ott kér kiszolgálói címet telefonszám stb. ez a zár csak hát a kulcs nincs meg hozzá :)
2010. dec. 29. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinkronizálást hanyagold, ott a link....
2010. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! már csak egy hátránya van a dolognak :( nem tudom a beállítások pinjét :((
2010. dec. 29. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Négy nulla :)
2011. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!