Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok belépni...

Miért nem tudok belépni semmilyen oldalra a neten? Valamit át kéne állítanom?

Figyelt kérdés

Működik a wifim, tudok oldalakat nézegetni, de nem tudok belépni pl. az e-mail fiókomba. Beírom a nevet és a jelszót, de hiába nyomom az entert, nem lép be, hanem visszavisz a kezdőoldalra, ahol be kéne jelentkezni. A laptopon működik ugyanaz a név és jelszó, és biztos, hogy nem írtam el a telefonban.


(Bocsánat a moderátoroktól, tudom, hogy pár napja már feltettem ugyanezt a kérdést, de nem kaptam rá választ azután se, hogy kiemeltem.)


2011. febr. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonod típusa? Használt böngésződ? Java, cache engedélyezése be van kapcsolva? Más ötletem nincs.
2011. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
LG KM900 telefon, java be van kapcsolva elvileg, de nem értek hozzá. Nagyon fontos lenne, aki tud, segítsen!
2011. febr. 5. 16:16
 3/4 anonim válasza:

Nem nagyon értek hozzá uh lehet butaságot írok, de

próbáld meg azt hogy kikapcsolod az IP-cím ellenőrzést(biztonságos beléptetést)

ott van a jelszó alatt.

Nekem is szokot szarakodni.Ha vezetékes nettel lépek be akkor nem gáz, de ha mobil nettel akkor ha be van kapcsolva az ellenőrzés, akkor ugyan úgy vissza dob a kezdőlapra.

2011. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyél sok kekszet, az igen hatásos a működni nem akaró emailos rendszerek ellen.
2011. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!