Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Média Mánia XS...

Megéri a Média Mánia XS díjcsomag?

Figyelt kérdés
100%-ban lebeszélhető?És mit jelent h 150 mb az adatforgalom az mennyi netezést jelent?
2011. febr. 3. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy milyen net díjcsomag éri meg a legjobban,kell e egyáltalán vagy elég a wifi?
2011. febr. 3. 15:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ECO alap van, és előfizetek havi 990 Ft-ért 100 megásra. Így nem fogy le a netem. Az hogy mennyi netezést jelent az a 150 mega, az sok mindentől függ, teló típúsától, és főleg hogy milyen oldalakat böngészel, ezt ha leírod meggpróbálom megbecsülni.
2011. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Htc Desire-t veszek majd vagy ezzel vagy lehet h akkor én is ECo-val.Youtube-ot facebookot meg még ilyen oldalakat néznék vele.
2011. febr. 4. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:

értem :)

A HTC valószínű hasonló internetezés-élményt nyújt mint a PC-n netezés. Ez jó, viszont többet fogyaszt az átlagnál, de van egy Opera Mobile(/mini) nevezetű böngészőprogram, aminek a segítségével az adatforgalmat csökkentheted. Viszont a youtube az fogyaszt mint állat: az biztos :( Szóval igen, valószínű a Wifi a legjobb megoldás...

A Facebook alig fogyaszt.

2011. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha youtubeozni akarsz akkor inkább 4-500 kéne.
2011. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meglestem a DroidStats-al, ami méri a mobil net adatforgalmat is meg a wifit is...és wifiről elindítottam egy 15perces youtube videót..azért számolt 40 mb adatforgalmat!:)

Mai adatforgalmam wifin 86,62MB...ez kb azt takarta,h lestem 1-2 rövidebb youtube videót...meg gyakorikérdéseztem csomót..:D tehát egy ilyen 1-2órát tuti:D meg asszem fb chateltem is ma:))

de ha ilyen mini csomagot veszel, nyilván az ilyeneket ink wifivel csinálod!:)

amire jó szerintem a 150mb...az e-mail, facebook...meg ilyen apróságok:) téll, ha vmi nagyon fontos és épp úton vagy!:)

am nekem samsung galaxy s-em van...és ezzel fogyasztott ennyi adatforgalmaz!:)

remélem segítettem...bár már jó régen írtál!:)

2011. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!