Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell szignózni? (Nokia...

Hogyan kell szignózni? (Nokia 5228)

Figyelt kérdés
Megkaptam a "cer" és "key" fájlokat a cer.opda.cn/en/index oldalról és ezekkel kellene szignóznom a letöltött "sis" fájlokat. Eddig tudom. De mivel/hogyan kell csinálni? Kell még 1 program? Itt akadtam el. Ha tud valaki, segítsen.
2011. febr. 18. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell egy SingSys nevű programocska. A nokiaprogramok.hu oldaláról letölthető.
2011. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a SingSys-t a pc-re vagy a telefonra kell feltenni?
2011. febr. 18. 14:50
 3/7 Panda Péter ***** válasza:
a pc-re. de nem azzal lesz a gond, hanem a telefonhoz való .cer és .key kiterjesztésű fájlok megszerzésével. ez minden készüléknél egyedi, szóval másét akkor sem tudod használni, ha ugyanolyan telefonja van. nézz szét a nokiaprogramok.hu fórumaiban, biztos van link, ahol meg tudod csináltatni ezeket a fájlokat a telefonodhoz.
2011. febr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"a telefonhoz való .cer és .key kiterjesztésű fájlok megszerzésével"


Ezek a fájlok már MEGVANNAK, mint azt fent le is írtam! IMEI szám alapján megküldték.

2011. febr. 18. 15:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés (a fent leírtak után) hogyan tovább?
2011. febr. 18. 15:35
 6/7 anonim válasza:
Letöltöd a fent leírt programot pc-re, telepíted és a többi adja magát. Betallózod a szignózatlan programot és kidobja szignózva.
2011. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked is "zöld mancs"! :-)
2011. febr. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!