Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezek a mobil...

Szerintetek ezek a mobil matrica díszek milyenek? Vajon könnyen lejönne? És ha meguntam hogy tudom leszedni és nem cseszi szét a hátlapot akkor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg mondanék véleményt, hogyha látnám a képhez vezető linket! :)
2011. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sorry!

[link]

2011. márc. 4. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Kösz. :D

Nekem személy szerint nem jönnek be, tehát én nem raknám a telefonomra, de ettől függetlenül úgy érzem, hogy aki ilyent tesz a telefonjára az vállalja a stilusát és kifejezi személyiségét, pozitiv értelemben. :)

Több ismerősöm is használt már ilyent, de akiket ismertem egy idő után megunták, de természetesen nyomtalanul letudták szedni. Ha neked tetszik, vállald be, ezért senki le nem szólhat!

2011. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem tudom amik itt vannak azok aino-ra jók-e, vagy hol találhatnék még hasonlókat?
2011. márc. 4. 18:59
 5/5 krisztina195 válasza:
én ma vettem a telefonomra egyet.könnyen lejön róla:)Én mondjuk csak azért vettem hogy ne koszolódjon olyan könnyen a hátlapom :)
2013. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!