Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-mon miért...

Samsung Galaxy 3-mon miért nem tudok élő háttérképet (live wallpaper) használni?

Figyelt kérdés
Hiába töltöm le a marketről, nem nyitja meg őket és nem működik egyik sem, pedig nagyon szeretném..
2011. márc. 15. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Galaxy 3-on le van tiltva. Viszont van rá megoldás, hogy lehessen használni őket.

[link]

2011. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ja értem:(

uhh ez elég bonyolult, nem hiszem hogy ilyesmivel meg merek próbálkozni.. de azért köszönöm:))

2011. márc. 15. 22:08
 3/7 A kérdező kommentje:

huu, találtam egy tök jót:)

azoknak, akik még nem találtak megoldást:


-google-be írjátok be h livewallpaperpicker.apk

-töltsétek le majd töltsetek le pár live wallpaper-t

-kezdőlapon menü-->hátterek--> ott lesz hogy live wallpaper ahonnan ki tudjátok választani:)


nekem működik!! :)

2011. márc. 15. 22:24
 4/7 Quegmire válasza:
nekem azt nem engedi felrakni:SSSSS
2011. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem se engedi felrakni pedig root-olt telefonom van. De olvastam olyat is, hogy ezt a fájlt még két másik fájlal be kell másolni valahova a telefon system mappájába de nekem valamiért a root explorer nem enged oda másolni pedig superoneclick program azt írja, hogy your devices is rooted! Nem tom miért nem megy:S
2011. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt olvastam a neten, hogy az android 2.2 már támogatja az élő háttérképeket (live wallpapers). Na most, én pár napja frissíttettem, de mégse tudom használni a live wallpaperseket, miért?
2011. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen mert a Root Explorerba át kell fent állítani az R/W R/O ra és akkor engedi hogy bemásold azt a 3 fájlt .

De sajnos amikor én megcsináltam és újraindítottam ahogy írták

minden okés volt és mégsem volt ott az a menü hogy élő háttér szóval hülyeség az egész , csomót killódtam vele a semmiért , youtubon is láttam jó lenne de nemér annyit az egész üdv rm segítettem

2011. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!