Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet kérdés, melyik jó erre...

Tablet kérdés, melyik jó erre a célra (lenn-t bővebben)?

Figyelt kérdés

3 tablet közt gondolkodok amelyek az : HTC Flyer Samsung Galaxy Tab 10.1 és az iPad 2.


a, Melyik fér el kabát belsőzsebébe ?

b, Telefonálni (videohiváson kivül) tudó érdekelne

c, Természetesen a játékok, (HTC Flyer-en elvileg lesz onlive)


nekem a kisebb kijelző szimpatikusabb.


Az iPad 2-ről sokat hallotam, de valahogy nekem még mindig csak egy felnagyitott iPod Touch...


Samsung Galaxy Tab illetve a HTC Flyerről kevesebbet ?


Melyik a legjobb arra a célra amire nekem kéne ?


2011. márc. 18. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ha zsebben szeretnéd hordani mindenképp a flyer. de ott van kicsit olcsóbban a htc galaxy tab, az is 7 colos, és olcsóbb mint a flyer!
2011. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mmint a régebbi a galaxy tabra gondoltam.
2011. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hello htc flyer samsung galaxy tab blackberry playbook. ezek 7"-ak a blackberry csak áprilisban jön ki! egyébként az ipad2-t tudnád a legjobban kihasználni az oprendszer miatt!
2011. márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a régebbi galaxy tabot venném :)
2011. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azon nem akadnának az ujabb játékok ?
2011. márc. 20. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
nem de az androidra annyira nincsenek még szép játékok csak gagyik... tapasztalatból írom nekem is volt egy androidos telóm ( nem is olcsó) és az ipod touch után akkora hányadék alkalmazások voltak rá... ha játékra is akarod használni akkor ipad 1 vagy ipad 2... biztos h nem fogod megbánni! vagy esetleg egy ipod touch...
2011. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

iPod Touch 3.gen-em van, meg egy régi nokijám ... szeretnék helyettük egy 1db tabletet ami ha lehetséges tudjon telefonálni, mondjuk gameloft játékok már androidra is vannak de pl HTC Flyer-be beépitett onLive lesz amit már gépröl ismerünk...


Szivem szerint azt venném csak nem tudom tud e telefonálni :/

2011. márc. 21. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy vegyél DELL streak-et. 5"os mobiletelefon androiddal... olvass utána szerintem fasza és elég nagy.
2011. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!