Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan is van T-mobilenál a...

Hogyan is van T-mobilenál a rendelés?

Figyelt kérdés
Péntek este (márc 18) rendeltem náluk egy telefont, hétfői (márc 21) határidővel. Amikor befejeztem a rendelést, kaptam tőlük egy e-mailt, hogy a munkatársuk hamarosan, hétköznap 8 és 16 óra között felveszik velem a kapcsolatot, és amíg nem tudnak kapcsolatba lépni velem, nem tudják elkezdeni a rendelés feldolgozását. A honlapon ekkor a rendelés állapota "feldolgozás alatt" volt. Azóta nem hívtak, és olyan levelet sem kaptam, amiben meg kellene erősítenem a vásárlási szándékom. Viszont szombaton reggel kaptam e-mailben egy értesítést, hogy a kollégák a megrendelést jóváhagyták, az oldalon a rendelés állapota "rendelés alatt" lett. Akkor mikor akarnak hívni? Hiszen holnap délután már meg kéne kapnom a telefont. Előre is köszi a válaszokat!
2011. márc. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A hétvégén leadott rendelések kicsit furán vannak elintézve, valószínűnek tartom, hogy csak kedden kapod meg. Majd írj, hogy mi volt, kíváncsi vagyok!
2011. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:

,,hétköznap 8 és 16 óra között felveszik velem a kapcsolatot"


A szombat oké, hogy munkanap volt kivételesen, de amúgy akár hétfőn is felhívhatnak. Ez nem azt jelenti, hogy te leokézod, és abban a pillanatban hívnak. Viszont alapesetben sem a szombat, sem a vasárnap nem munkanap. Ha ennyire sürgős a telefon, miért nem mentél el személyesen?

2011. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem ment személyesen, mert neten rendelve olcsóbb :)
2011. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, azért neten vettem, mert olcsóbb, és nem sürgős. Csak kíváncsi vagyok, hogy ha hétfőn akarják küldeni a telefont, akkor miért nem hívtak, hogy miért hagyták jóvá a rendelést és hogy miért "szállítás alatt" a rendelésem státusza :D
2011. márc. 20. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Rájuk küldtem egy e-mailt, hogy mikor óhajtanak felhívni? Egy óra sem telt el és csörgött a telefon. :) Szerintem nagyon segítőkészek, és kommunikatívak. Kellemesebb náluk az ügyintézés mint bárhol máshol.
2011. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 4 napig vártam hogy hívjanak, aztán meguntam és bementem egy t-pontba személyesen megvenni a telefont. Pedig mikor megrendeltem örültem hogy 2 nap múlva itt is lesz a teló, de aztán túl szép volt hogy igaz legyen.
2011. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, megvan a telefon! A t-mobiletől SENKI nem keresett, csak ma reggel a futár, hogy mikor jöhet.
2011. márc. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!