Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a nokia...

Mi a véleményetek a nokia C5-03-ról, ill. a nokia N97-ről?

Figyelt kérdés
Melyik jobb és miért?
2011. márc. 29. 15:20
1 2 3 4
 1/37 Panda Péter ***** válasza:
n97 a qwerty miatt, de én a symbian miatt hanyagolnám a nokiát.
2011. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 bp1985 ***** válasza:
c5 semmiképp. Érintős is, meg symbianos is. n97 megint symbianos, bár az valamivel jobb, de nem sokkal.
2011. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:

A nokia c5 és a c3 lényegesen olcsóbb(30.300ft és 26.300ft), mint a nokia n97(73.800ft).Ismerősömnek van n97 es mobilja.De nekem annyira nem tetszik.A c5 az még végülis a legszebb, bár az kortól,nemtől,izléstől függ, hogy kinek mi tetszik.Viszont az n97 nem véletlenül olyan drága mert rengeteg extrát tud.Ugye nagy a kijelzője, szétcsúsztatható, wifi,vaku,32768 MB-os memória..és még sorolhatnám.A c3masnak egy kicsit blackberry beütése van, olyan okos telefonnak tűnik bár róla még nem hallottam.Nekem nokia xpress music-om volt.Az egyébként egy nagyon klassz telefon volt, sajnáltam mikor eladtam.

Remélem valamit segitettem.

Üdv

2011. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Akkor szerintetek milyen érintőképernyős telót válasszak,ami okos...és legalább 5mixeles a kamerája...?samsungot nem annyira szeretnék,LG-t sem szeretnék...

nokiára gondoltam,vagy sonyra...de mindenki azt mondja h a nokia nem jó...pedig én szeretem a nokiákat...de akkor mit ajánlotok?

2011. márc. 30. 10:31
 5/37 A kérdező kommentje:

*mpixeles...

kimaradt a p...:Dbocsi...:D

2011. márc. 30. 10:32
 6/37 anonim ***** válasza:
Szívből ajánlom a Nokia C7-est. Gyönyörű képernyője van, 8 megapixeles kamerája. Van benne minden, ami kell. Milliószor jobb, mint egy ócska Samsung vagy Lg. 2 típusa van annak, aki szidja a Nokiákat: egyik, hogy már túlontúl okosnak akar látszódni és mélyen belefeledkezik a jelentéktelen dolgokba. A másik meg, hogy valamilyen ócska telefonja van és annak leplezéseként elhordja mindennek a jobb telefonokat. Azt már bele se veszem, aki Iphone-os...Múltkor láttam a buszon egy toprongyos családot, épp azt beszélte a pali a legújabb Iphone-ján, hogy nem tudja segélyig miből vesz ételt. Ezután fogadtam meg, hogy nekem nem kell ájfón:) Már mindenkinek az lesz lassan. Egy hétköznapi felhasználónak, aki csak élvezni akarja a telefon tudását és extrát bőven jó a Nokia. Megbízható, jól össze van rakva. Különben is magadra hallgass elsősorban, ne befolyásoljon más véleménye!
2011. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 bp1985 ***** válasza:

Van benne minden, ami kell. Milliószor jobb, mint egy ócska Samsung vagy Lg.


Főleg az elavult symbiannal... Azért egy n97-et ne vessünk össze egy galaxy s-el.

2011. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Ezt az elavult Symbianozást is csak az elvakultak mondogatják meg a kockák. Nem hiszem, hogy speciális célokra kell neki a telefon. Egy hétköznapi felhasználó vagyok én is és nekem oly mind1, hogy Symbian vagy nem az. Nem tűnik fel a különbség. Plusz nem is az n97-et hasonlítottam. A Samsung Galaxy szép és jó, de akkor is Samsung sajnos. Jelzem az agyonistenített ájfónon még bluetooth sincs.
2011. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 bp1985 ***** válasza:

Jelzem az agyonistenített ájfónon még bluetooth sincs


Látom, azt sem tudod, hogy mi az az IPhone. Olvass utána kicsit. Nem vagyok elvakult. Volt IPhone-m, jelenleg egy desire, ill egy hd2-őm van. Egyik winmobos, másik androidos. Egyik oprendszer felé sem vagyok elvakult.

2011. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Köszi, de nem kell olvasnom róla, mivel unokatesómnak Iphone 4-ese van. Ő mondta. De nem is tartozik ez már rég ide. A lényeg, hogy továbbra is azt mondom ne hallgasson arra, hogy mások lehúzzák a Nokiát. Nyugodtan vegyen azt! Sokkal megbízhatóbb és hosszabb élettartamú, mint a japcsi vagy kínai telefonok.
2011. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!