Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung GT-S5230 készülékben...

A Samsung GT-S5230 készülékben, ha levesszük a hátlapot látunk egy SIM kártya alakú részt, amit fel lehet feszíteni. Mivel nekem nincs ilyen telefonom, szeretném, hogy akinek van, az mondja meg, hogy mi az?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 18:09
1 2
 11/12 Tinker Bell ***** válasza:

Én már az elején is tudtam miről beszélsz! Azt viszont még mindig nem tudom, hogy mire szolgálhat.


Szerintem a hangszótóhoz lehet köze, mert ha megnézed a felső ív pontosan középen van. Nincs több ötletem. Ha nagyon érdekel és veszed a fáradtságot akkor keresel a városotokban egy Samsung szervizt és ott biztosan megmondják neked.

2011. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem az egy SIM kártya tartó, ha két SIM-ed van vagy nem tudom. Nekem is S5230-am van de nem tom mi ez :P
2011. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!