Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Ericsson Xperia X10 jó...

A Sony Ericsson Xperia X10 jó telefon szerintetek?

Figyelt kérdés
Írjatok lécci előnyöket és hátrányokat is...
2011. márc. 30. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

htc Desire.


[link]


Ha nem tetszik, semmi gond. De ha igen, akkor ez különösen ajánlott termék.

2011. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szerinted a Desire jobb vagy a Galaxy S?
2011. márc. 30. 21:44
 13/22 anonim ***** válasza:
Őszintén? A szebb képernyő és a gyorsabb rendszer miatt a Galaxy S felé húz a mérleg nyelve, viszont a Desire-nek jobb az anyaghasználata és a kezelőfelülete.
2011. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszi...
2011. márc. 30. 21:48
 15/22 anonim válasza:
Nem nagyon akarok belepofázni itt a nagy szakértők mondanivalójába...Én elég erőteljesen NOKIA-párti vagyok.Most egy X10em van...X8 túl drágának bizonyult anno.Na!Szerintem az mindenképpen köztudott,hogy a Sonynál még a NOKIA is jobban el van maradva.Ennek ellenére még mindig élvonalban vannak.A Samsungot annyira nem ismerem,de a tartósság szempontjából mindenképpen FOS!Örülhetsz,ha túlél 1évet.Ha pedig nem tudod és nem is fogod kihasználni a Samsung adta lehetőségeket és összeszereltségben jobb telefonra vágysz,valamint az anyagi korlátaid is meghatározzák a készüléked típusát,én azt mondom nyugodtan vegyél X10et.Nem rossz teló.Bárki igényeit kielégíti.Én meg úgy vagyok vele,hogy leszarom,hogy milyen képernyőn lesem a Google-t:)
2011. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
9:25 vok.Bocs nem X8 hanem N8:)
2011. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...:DN8-ra nem hinném h lesz keretem...:D :( azért próbálok találni valami mást...:)
2011. ápr. 9. 12:17
 18/22 bp1985 ***** válasza:

A Samsungot annyira nem ismerem,de a tartósság szempontjából mindenképpen FOS!


Na ez jó nagy baromság. Volt 1 telefonja a samsungnak, ami borzalmasra sikeredett. Az s5230-as. Ennyi. Más telefonjával soha nem volt baj. Anyám világ életébe samsungos, és egyikkel sem volt baja. Nekem is volt pár, azzal sincs semmi baj. Szóval ez egy nagy elfogultság, amit írsz.

2011. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó telefon!
2011. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nekem is bejon, ilyet fogok vnni. De a galaxy s is szep . Viszont, ha lenne tobb penzem szivesen magamenak tudnek egy s.e. xperia arc-ot.
2011. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!