Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb Android alkalmazás,...

Legjobb Android alkalmazás, játék?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Angry Birds!
2011. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát figiy én nemtom mi számít androidosnak de a kedvenc játékom iphonon a pig rush xD behalok olyan ari az a kis disznó. xD kár h csak ritkán tudok játszani vele mert nem az én iphonom xD
2011. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alchemy: elég egyszerű játék, különböző elemek kombinációjával kell új elemeket létrehozni

Angry Birds: ezt gondolom nem kell bemutatni. A Season kiadáshoz meg most jött ki a húsvéti frissítés

Bouble Blast 2: el kell tüntetni a buborékokat. Egész jó játék kb. 3000 pályával

Droid wall: le tudod tiltani vele a programokat a netről akár még wifiről is letilthatod, root kell hozzá

Qucik settings: gyorsbeállítás szinte mindenhez

Laucnher Pro Plus: másik kezelőfelület, sokkal több mindent lehet beállítani mint a gyári kezelőfelületen és vannak saját widgetjei

Mobo player: egyik legjobb videólejátszó, sok formátumot támogat és viszi a feliratokat is

MyPhone explorer: ezt a gépre is fel kell tenni, de akár wifin keresztül is össze lehet kapcsolni a géppel a telefont, le tudod vele menteni az alkalmazásokat telóról illetve tudsz is telepíteni fele telefonra

Handcent sms: jobb mint a gyári üzenetkezelő, le tudod védeni jelszóval és még a kinézetét is meg lehet változtatni. Az új változat már tud magyarul is

Clocl Q: óra

2011. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Modern combat 2
2011. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem legjobb játékok: Live hold em poker (marketről beszerezhető) és a need for speed shift

programból pedig iGo (nagyon tetszik)

2011. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Dead runner, a Cut the rope, és az Atomic bomber tetszik a legjobban. Szinte mostanába csak ezekkel játszok
2012. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gangstar- West Coast Hustle. egyfajta GTA-ra emlékeztető, 3d-s sandbox játék
2013. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!