Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Garancia. Megcsinálják...

Nokia Garancia. Megcsinálják ingyen?

Figyelt kérdés
8hónapos X6-os nokiám elromlott. Pénteken visszavittem...de félek, hogy nem fogják garanciával megcsinálni. Csak az érintőképernyő működik a gombok nem és az aksijával is vannak gondok. Mint mindenki más én is volt, hogy véletlenül leejtettem, de a gondok nem akkor jelentkeztek. Remélem nem fognak kitalálni valamit, hogy fizetnem kelljen. Szerintetek? Tapasztalatok?
2011. ápr. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak annyit kell tenned, hogy kéred, értesítsenek ha nem garanciába javítják. Így mérlegelhetsz hogy megéri-e, meg tudod-e fizetni a javítást.
2011. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát 2 hét múlva kell majd kb. T-Mobile-ba visszamennem és akkor küldik vissza...ha garanciás akkor már készen ha nem akkor meg akkor kell gondolom a továbbiakat megbeszélni. De csak megcsinálják ingyen...
2011. ápr. 25. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert tényleg nem azért romlott el mert vmit én cs*sztem el...nem sokszor ejtettem le és akkor sem "esett nagyot" + most csak úgy a semmiből romlott el:S Vagy hiába van a garancia mert nagyon szeretnek kötekedni és inkább mondva csinált okok miatt kifizettetik?:S
2011. ápr. 25. 20:33
 4/5 bp1985 ***** válasza:

hát 2 hét múlva kell majd kb. T-Mobile-ba visszamennem és akkor küldik vissza.


Minek kell visszamenni? Telenornál leadom, 2 hét múlva már a kész telefon van nála, nem akkor kell visszamennem megbeszélni. Ja, és nem kb 2 hét múlva menj vissza, hanem kapok egy sms-t, hogy kész. NNe aggódj, én is adtam már le nem is 1 olyan telefont sw frissítésre anno, ami leesett. A nokia meg már nem a régi, tehát lehet gyári hiba is ez, hogy a fele működik csak.

2011. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen itt is így van...csak attól félek, hogy valamit kitalálnak, hogy az én hibámból van és akkor ugye nem csinálják meg...hanem megírják hogy mennyiért csinálják meg.
2011. ápr. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!