Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Omnia i900 tapasztalat...

Samsung Omnia i900 tapasztalatok és vélemények érdekelnének!?

Figyelt kérdés
Egy ilyen típusú készüléket néztem magamnak, de érdekelne olyan egyének véleménye, akiknél megfordult illetve használnak ilyen készüléket.
2009. márc. 6. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne... Ha jót akarsz és nem akarsz csalódni.
2009. márc. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi volt a baj a készülékkel? Mi nem jött be rajta és miben csalódtál?
2009. márc. 8. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Omniám van. Meg vagyok vele elégedve, minden tökéletesen működik, csak az zavar h naponta kell tölteni. bár én nagyon kihasználom...
2009. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eddig 1 pozitív és egy negatív...... Ez nem sok...
2009. márc. 15. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyik barátomnak van. Én ugyan nem szeretem az érintőképernyős telefonokat, de ez még engem is lenyűgözött. Az iPhone-t is odaveri, megéri a pénzét!
2009. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az van és szerintem jó. Főleg,hogy nem kell sok kütyüt cipelnem. Gondolok itt MP4 lejátszóra, telefonra, PDA-ra és persze GPS-re. Én nem sokat használom, 4-5 napig vígan húzza. Még a GPS-hez sem kell töltő, 1-2 utat kibír a saját akksijáról és még telefonálni is tudok. Gyors is és szinte minden formátumot ismer, még DIVX-es film is van rajta.

Nekem tetszik! De ha tesztet akarsz, akkor Mobilaréna.hu, ott lesz tesztje.

2009. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. márc. 29. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!