Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van az Android Markettel?

Mi van az Android Markettel?

Figyelt kérdés
Belépek, rámegyek az " apps"-re. Amikor azonban bejönnek az alkalmazások és választani lehet a legnépszerûbb (top free) illetve a legfrissebb (just in) opció között, akkor ha a just in-t választom és hozzáérek a képernyôhöz az egész leáll. Miért?
2011. máj. 5. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Folyton ezt csinálja?? Lehet vmi baja van a rendszernek...szerintem hagyd..és próbáld meg holnap, ha nem fontos!
2011. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Igaz nálam egy grafikailag módosított Market van most (ez nem zöld hanem kék. Azt hittem, hogy azért van.
2011. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy ideje nem néztem est az opciót, de eddig midig mûködött... egyébként gyári 2.1, Blade.
2011. máj. 5. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam is x8-on gyári 2.1-es Androiddal.
2011. máj. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor sztem a Markettel van a hiba..kösz mindenkinek.

Egyszer biztos megjavítják...:D

2011. máj. 6. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Utánanéztem a market alkalmazással van a baj.

Ha bemész a beállítások->alkalmazások->alkalmazások kezelése menüpontba és itt kiválasztod a marketet majd a "fissítések törlése" pontot akkor visszaáll a gyári verzióra és így működni fog a "just in" menüpont.

De az első használat után frissít a legújabb verzióra és megint nem fog működni.

2011. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó
2011. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lesem nekem nincs is just in opcio...mondjuk annyira nem hianyzik :)
2011. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van Voda845-ön,én a gombokat használom
2011. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Moncsigabiga válasza:
én pedig nemtudok a marketbol semmit lehuzni.Miért? Lehet más modszerrel lehuzni alkalmazásokat?
2011. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!