Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tesóm kiment Németországba,...

A tesóm kiment Németországba, és vitte a 20-as mobilját. Ha felhívom őt, akkor drágább lesz, mintha itthon hívnám fel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
Igen, mindenképp drágább. Másrészről az ő telefonja ott szerintem át is fog váltani az ottani szolgáltatóra, úgyh felhívhatod szntem, de ne beszélgessetek túl sokat, sokba fog kerülni, és ha jól tudom, bizonyos esetekben neki is kell érte fizetni, nemcsak neked.
2011. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
neki is perkálnia kell jó sok stexet, meg neked is, ha felhívod ez a lényeg
2011. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

és ha sms-t küldök, akkor is drágább?

2011. máj. 7. 21:22
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor nem annyira, mintha beszélnétek, de az is drága
2011. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké, nagyon köszi a gyors választ!
2011. máj. 7. 21:26
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Ne írjatok már butaságokat! Miért kerülne többe a kérdezőnek, hogy felhívja a testvérét, mintha az a telefon Magyarországon lenne? Elvégre nem biztos, hogy tudja, hogy a telefon külföldön van és egy partner szolgáltató hálózatára van felcsatlakozva. Ebben az esetben csak a tesódnak kell fizetnie a hívás fogadásáért. Az sms fogadása viszont a legtöbb csomagban külföldön is díjtalan.
2011. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
A 21:31-es mondja jól. Neked teljesen olyan, mintha itt lenne Magyarországon.
2011. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval ha én hívom, akkor nekem ugyanannyi, plusz neki is kell fizetni.
2011. máj. 7. 21:35
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem neki is, hanem csak neki kell többet fizetnie ;)
2011. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Pontosan. Te ugyanannyit fizetsz, mint eddig, Ő viszont fizet a hívás fogadásáért.
2011. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!