Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megkaptad a T-mobilnál előrend...

Megkaptad a T-mobilnál előrendelt Samsung Galaxy S2-t? Hétfőn megrendeltem, de semmi. Nem tudod, mikor fogják szállítani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom majd akkor fogják szállítani amikor kapható is lesz majd náluk. Az előrendelés és a megrendelés között azért van némi különbség.
2011. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

majd megjön mikor megjön magyarországra is

ez az előrendelés azért van gondolom hogy neked is jusson nehogy elkapkodják előled :D

2011. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Majd megkapod. De miért nem kérdezted meg a t-től?
2011. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőlük és a válasz annyi volt, hogy "nem tudjuk".(ezen egy kicsit kiakadtam, nem hiszem, hogy egész nap ül vlk az ablakban és türelmetlenül várja a samsungos kamiont) Ma lemondtam a rendelésem, inkább megveszem függetlenül. Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!