Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zte blade, vagy lg optimus one?

Zte blade, vagy lg optimus one?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Blade
2011. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Blade
2011. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Optimus One.A ZTE gagyi.Te inkább egy jobb, ismert kategóriát vennél, vagy egy ismeretlent, akik gyengébb minőséget gyártanak?Az LG nem az, aminek a mai itteni parasztok(tisztelet a kivételnek) állítják.Nekem, illetve a testvéremnek is LG Optimus-szom van, és tökéletesen ellátják feladatukat, képernyő nagyon jó.
2011. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
te vagy egy nagy ratyi előző
2011. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az LG mióta jó? A Blade meg amúgy is 2 kategóriával fölötte van minden tulajdonságában.

Az még hagyján, hogy magadnak megveszed, de mást ne hülyíts.

2011. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Panda Péter ***** válasza:

egyértelműen blade.

nem rossz az optimus one sem egyébként, de a nagy kijelző a több ram, magasabb órajelű proci, a minimális grafikus gyorsítás mind mind a blade felé billentik a mérleg nyelvét.

2011. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Annak a hozzászólónak aki az LG-t mondta: A ZTE Blade a legjobb ár/érték kategóriás telefon. Ne mondd it nekünk hogy ZTE ilyen rossz meg oylan rossz, lehet vannak rossz dolgoaik de a Blade nem az.


Amúgy meg én is azt mondom hogy ZTE Blade.

2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) 5-1 arányban asszem tudom melyiket választom (-:
2011. máj. 25. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem rossz az optimus one sem egyébként, de a nagy kijelző a több ram, magasabb órajelű proci, a minimális grafikus gyorsítás mind mind a blade felé billentik a mérleg nyelvét."


Te ezt honnan szülted amúgy? Az oké h nagyobb felbontású a kijelzője a blade-nek, de ram és a processzor órajele tök ugyanannyi... Ráadásul az optimus oneban is van grafikus gyorsítás.


Amúgy én egyikre sem szavazok, mind2 telefon megéri a pénzt, amit elkérnek érte és mind2 telefon nagyon jó. (Nekem amúgy optimus one-om van).

2011. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem is a blade :))
2011. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!