Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson mini pro?...

Sony ericsson mini pro? Szeretitek használni? A t-mobilnál lehet rózsaszínbe venni? Milyen erős a wifije? Lehet rá kirakni élő háttereket? Az Android Marketbe a samsung vagy a sony ericssonnak van több ingyen letölthető alkalmazása?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2011. máj. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A mini pro még meg se jelent.

[link]

[link]


Nem márkafüggő, hogy melyikre lehet több dolgot letölteni a Marketről. Ugyanannyit tudsz letölteni mind a kettőre. Amit meg nem tudsz letölteni rá az meg nem a márka miatt van hanem, mert valami miatt nem megfelelő a telefon az adott alkalmazáshoz (pl. más verziójú android, más kijelzőfelbontás)

2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
ja, hogy kiadnak még1 iylen viccPhone-t? :S úgylátszik túl sok kislány, meg 10 éves kisgyerek vette...
2011. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 hurikan23 ***** válasza:
100%

"ja, hogy kiadnak még1 iylen viccPhone-t? :S úgylátszik túl sok kislány, meg 10 éves kisgyerek vette..."


Ja viccPhone...

5 MP kamera af-el, led vaku, hd videorögzítés, 1Ghz processzor stb.

Szerintem neked tök mindegy mit tud, ha SE akkor viccmobil, ha samsung akkor pedig király.

2011. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
nem a feature-ei miatt sz@r, hanem a megjelenése, a mérete miatt. amúgy a ZTE Skate mellett elbújhat majd.
2011. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"nem a feature-ei miatt sz@r, hanem a megjelenése, a mérete miatt."


Neked mindegy, sz@r mert SE. Még nem is kapható, nem is nagyon tudni, hogy milyen lesz kezelni, de sz@r.

2011. máj. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem azért mert SE. Ha az SE is kiad egy olyan színvonalú okostelefont, mint pl a Galaxy S, és olyan árral is rendelkezik, azt is könnyű szívvel fogom ajánlani mindenkinek, hiába SE.
2011. máj. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért a galaxy s milyen árral rendelkezett amikor kijött? És most az s2? A xperia arc pl. milyen színvonalú?

De ennek mi köze van a mini-hez?

A galaxy mini milyen színvonalú mondjuk a mini pro-hoz képest vagy akár az x8-hoz képest?

Mégsem láttam nagyon tőled, hogy fikáztad volna.

Nem kell a rizsa, neked sose lesz jó az SE akármit is ad ki.

2011. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az Arc annyiba kerül, mint egy optimus 2x, ami kicsit magas ár érte. Semmi köze nincs hozzá, csak általánosságban mondtam. A Galaxy Mini meg azért emberibb méretű, mint az X10 Mini. Amúgy én szeretem az SE-t, de 6 éve kb nem tetszik 1 mobiljuk sem.
2011. máj. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

asdfvb!


Én szeretem a samsungot, de azért ezt a SE utálatot nem kéne már ennyire túlzásba vinni.

A mini pro azért ekkora, mert mini. Akinek nem tetszik, annak ott vannak a nagyobb xperiak, pl. az arc.

Igazából nekem sem tetszenek a nagy méretű telefonok, ha jó árban lesz inkább veszek a tudása alapján ilyet, mint egy galaxy s-t vagy s2-t.

2011. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!