Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb (de...

Melyik a legmegbízhatóbb (de azért elegáns és stílusos) QWERTY billentyűzettel rendelkező mobil?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson-t vagy Nokiát vennék csak, olyat meg nem szeretnék, ami csak érintőképernyős.
2011. jún. 4. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nokia c6-00 és a Nokia n97

Sony Ericsonból pedig a Sony Ericson x10 mini pro

2011. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél x10 mini pro-t, vagy nokia c6-ot
2011. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A C6-ot már néztem, külsőre nagyon szép, de a belsőről sok rosszat írtak. Egyik ismerősöm havonta jár vele szervizbe. A Sony Ericsson X10, Vivaz meg ilyenek nagyon nem jönnek be a görbe oldalak miatt (tudom, hogy így jobban passzol a kézbe, de csúnya). Egyelőre marad az E7. :)

Azért köszi! :)

2011. jún. 4. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
nokiának jelenleg csak rossz belsejű telói vannak. Symbian-al 2011-ben. az se is csak 1 fokkal jobb. a 2 jelenlegi legratyibb gyártót sikerült kipécézned az a baj...
2011. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig erről láttam legkevesebb rosszat. Nézegettem a különböző teszteket, emellett döntöttem azok alapján. Olyan telefont se fogok viszont megvenni ami nem jön be külsőre. Köszönöm, hogy szóltál, hogy elég rossz a telefon. :)
2011. jún. 4. 18:05
 6/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj ha olvasol teszteket pl a mobilarénán ott is lehordják a nokia a symbian, meg a gyenge hardvere miatt főleg. az se-t is rengeteg tesztben elmondják mindennek, mert nem hozza azt a színvonalat mint a samsung a htc és az apple, pénzben meg ugyanannyit, vagy mégtöbbet elkérnek érte.
2011. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*nokiát
2011. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszodat. Nagyon megfontoltan fogok dönteni, mert most egy kicsivel több pénzt szánok telefonra. Az eddigi telefonjaimat évente kellett cserélnem, pedig ezeket sem a leggyengébbek közül választottam.
2011. jún. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!