Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Saját SIM-kártyával használhat...

Saját SIM-kártyával használhatom ezt a mobilt? Vagy kötelező a hozzá kapottat aktiválni? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Van egy Voda-s előfizus telóm.

De kéne egy cseretelefon.

Kinéztem ezt:

[link]


Nem értem, hogy ez miként használható?

Ehhez elvileg jár ugye egy VODA-s SIM kártya, amit aktiválni kell?

Ha ez feltöltőkártyás telefon, akkor ebbe beletehetem az én előfizus SIM kártyámat? Azzal a SIM-mel mit csináljak amit adnak hozzá? Kötelező felhasználni? Mi az h 500 Ft lebeszélhető?



Bocsi a laikus kérdésekért, de mindig előfizetéses voltam, és ilyen lebeszélhetős telefon csomagot még nem használtam:P Nem értek hozzá.


2011. jún. 7. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
használhatod a te sim-eddel is. csak akkor kell aktiváltatni a hozzá kapott sim-et, ha azt s használni szeretnéd.
2011. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ó remek:D

de ha azt mégse akarom aktiválni, abból nem lesz baj?

nem fognak "utánakeresni", h kinál van az a feltöltőkártya?

szóval ez legális ha nem használom fel?

2011. jún. 7. 16:01
 3/6 A kérdező kommentje:
*kinél
2011. jún. 7. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel feltöltőkártya, ezért csak nyugodtan el is dobhatod, bár ha nem szeretnéd használni, akkor előtte semmisd meg, mert nehogy valaki más használni tudja.

Ez nem előfizetés, hogy probléma legyen belőle.

2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még 1 ezresér mondjuk el is adhatod azt a sim-et valahol :P
2011. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!