Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte internetezés?

Samsung Monte internetezés?

Figyelt kérdés
Mivel itthon nincs Wifi lehetőségem viszont a szolgáltatom által beállitott opciomba van ingyen net is, ezért szeretném itthon használni. De nem tudok csatlakozni sehogy sem csak wifivel...mit csináljak, hol tudom beállitani hogy Orange internettel netezzek? (ez a szolgáltatom-Erdély) Vagy valami 3g-vel is mondták. Nem értek hozza, esetleg pár tipp hogy hol állitsam be? Settingsbe?
2011. jún. 9. 21:25
 1/1 kolo ***** válasza:
A 3G nem más, mint - konyhanyelven fogalmazva - a gyors mobilnet hálózat. Nem vagyok samsungos, de olyasmi menüpontot keress, hogy hálózati beállítások, vagy kapcsolatok, ilyesmi. Ha minden igaz, találni fogsz olyan beállítást, hogy APN-ek (hozzáférési pontok). Gyakorlatilag itt tudod beállítani a szolgáltatód adatait. Mivel én vodás vagyok, ezért ezt a oldét hozom fel, nem akarok hülyeséget beszélni. A saját telefonomon a fent említett beállításoknál van olyan, hogy internet.vodafone.net (nálam ez a jó), vitamax.internet.vodafone.net, wap. vodafone.net és így tovább. Itt kell beállítanod a helyes hozzáférési pontot a kapcsolat létrejöttéhez. Ha van egy kis időd, és kedved, akkor regisztrálj ide: [link] Ez a telefonod fórumtopikja. Sok okosságot tudhatsz meg, illetve kérdezhetsz a fórumtagoktól. Innen a teszthez is elnavigálhatsz, ha érdekel, sőt maga a mobilarena.hu is egy érdekes oldal, ha ehhez érzel kedvet.
2011. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!