Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 06 80 222111 mi lehet ez a...

06 80 222111 mi lehet ez a telefon szám?

Figyelt kérdés

Hallottam erről a telefonszámról, és felhívtam (ingyenes) és egy sípoló hangot hallottam, olyan volt mint a fax. Felhívtam mégegyszer, kicsöngött de nem vették fel. Volt olyan amikor foglaltat jelzett.


Azt mondták ez a balszerencse száma. A keresőbe is beírtam, sok helyen beszéltek erről, mások azt írták nekik bele is szólt valaki de nekem nem!


2009. márc. 20. 18:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

Érdekesnek tűnik... :)

De azt azért nem hiszem, hogy a balszerencse telefonon kommunikálna. Nem kell neki szám, sajnos élőben szokott jelt adni a létéről! :(

Majd megpróbálom felhívni én is, csak most nincs pénz a kártyámon.

Amúgy nem emeltdíjas?

2009. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi... Most olvasom, hogy ingyenes.
2009. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%

[link]


§ Ügyfélszolgálati Igazgatóság

További albejegyzések eléréséhez kattintson az előfizetőre


Cím: Budapest, XI. kerület 1119, Fehérvári út

Telefon: fax (80) 222-111

2009. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
57%

Felhívtam! Felvették, kétféle pittyegő hangot adott be, majd 12 másodperc után bontották a hívást! Ez nagyon, nagyon fura... Nem lehetett hálózati hang. Jaj, kellett nekem felhívnom, most a nyuszi-jellemem miatt (és mert túl sok horrort nézek) nem fogok tudni aludni. :(

Hirtelen az ugrott be, hogy mi van, ha aki ezt a számot felhívta, X idő után meghal?! Tudom, ilyen csak filmekben van, de elég paranoiás és pánikos vagyok... :(

2009. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
74%

Valami ügyfélszolgálat? :D Ohh, akkor megnyugodtam, nincs szó semmi horrorról. :) DE akkor is elég fura volt...

(Megint bebizonyosodott, hogy HÜLYE vagyok. :D)

2009. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)


utolsó előttinek: én is beírtam a tudakozóba, gondoltam is rá hogy ez egy fax szám (a hangjából ítélve) de elég furcsának találtam, szóval úgy néz ki ez rejtély marad :D

2009. márc. 20. 18:47
 7/40 A kérdező kommentje:
bocsánat utolsó előtti-előtti :D
2009. márc. 20. 18:48
 8/40 anonim ***** válasza:
79%
holnap felhívom én is.most nem,mert egyedül vagyok.:-)
2009. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

Ezen az oldalon kell beírni:

[link]

a keresett számot, a megjelölt helyre… (körzetszám, telefonszám) …utána a keresésre kattintani!

Ha nem titkosított telefonszámról van szó, pontosan megadják, a tel.vonal Tulajdonosának, nevét és címét! Jelen esetben (80/222111) a T-Com Ügyfélszolgálati Igazgatóságának a Központi hívószámáról van szó. Az alközpontok elérése céljából, az előfizető névre kell kattintani.

2009. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
98%
A T-Com ügyfélszolgálati telefax-száma...
2009. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!