Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon hogyan tudnám...

Androidon hogyan tudnám beállítani hogy az alkalmazásokat ne a telefonra hanem a memóriakártyára telepítse?

Figyelt kérdés
Zte blade-em van ha ez fontos.
2011. jún. 13. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

ZTE Blade -em van nekem is. Hogy át tudod-e rakni, az attól függ, hogy hányas android van rajta. 2.1 -nél vagy annál alacsonyabbnál alapból nem lehet SD kártyára telepíteni, se áthelyezni, de pont erre a célra van a bizonyos App2SD alkalmazás, amivel elvileg át tudod rakosgatni az appokat, mondjuk én nem próbáltam ki, és eleve is elég macerás. 2.2 androidnál át tudod helyezni a programokat az SD kártyára a "Beállítások" - "Alkalmazások" - "Alkalmazáskezelés" menüpont alatt.

Remélem segítettem!

2011. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2.1 -nél vagy annál alacsonyabbnál alapból nem lehet SD kártyára telepíteni, se áthelyezni, de pont erre a célra van a bizonyos App2SD alkalmazás, amivel elvileg át tudod rakosgatni az appokat


Amiket mondasz app2sd alkalmazások azok csak 2.2-nél mennek szóval 2.1-nél még azok se jók.

Amit tehetsz az az, hogy frisstesz 2.2-re. Vagy rootolod és felteszel egy 2.2 romot vagy egy olyat amiben van app2sd script "belefőzve" a romba és ehhez a memóriakártyán egy ext2 vagy ext3-as particiót létrehozni.

A mobilarénán van is direkt ezzel foglalkozó fóruma.

2011. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!