Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Bold 9780, Blackber...

Blackberry Bold 9780, Blackberry Torch 9800 vagy IPhone 4 a jobb telefon, melyiket választanátok és miért pont azt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:
ööö ezek elég különböző telefonok, bb az üzleti teló, az iphone meg szórakozásra van. döntsd el h mi kell sok játék, alkalmazás, vagy a bb cuccai.
2011. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, de én személy szerint a Blackberry Bold 9780-at választanám. Egyik ismerősömnek olyan van és egy nagyon jól összerakott telefon és rendkívül jól fogja a wifit.
2011. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Az én szívem is a Blackberry Bold 9780 felé húz. Tetszik, hogy van benne rádió, ami a többi Blackberry-ről nem mondható el. Az Ipone 4 meg elképesztően drága... :(
2011. júl. 5. 11:05
 4/9 levikécske ***** válasza:
bocs h ezt kell h mondja de apámnak olyan volt elképetően rosszak és nagyon megbízhatatlanok és árérték arányba se annyira jok ha csak nem akarsz szöveget irni vagy chatelni rajta akk nem jo de szerintem aziphone se mert tényleg drága... a galaxy s2-ben nem gondolkodtál?:O
2011. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
levikécske szerintem nem véletlenül dönt blackberry mellett a kérdező, valószínüleg üzleti célra kell neki, az iphone meg csak odacsúszott. Szerintem is a bold 9870 a legjobb mert a torch nem adja át azt a valódi blackberry érzést, meg amúgy is a billentyűzete túl szűk a feltolós cucc miatt
2011. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
iphone 4
2011. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 levikécske ***** válasza:
már bocs az nem váltosztat a tudaton h egy szar a telefon attól h üzleti célra való még nem jo van nála jobb nem is kevés
2011. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
iPhone 4
2011. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
levikécske, nyilván Barack Obama is azért használja, mert olyan rohadtszar mi? :DDD
2011. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!