Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék vakut szerkeszte...

Hogyan tudnék vakut szerkeszteni az SGS-embe?

Figyelt kérdés
Zavar hogy nincs benne, valami erős ledre gondoltam amit a hátlapba teszek. kifúrom és beteszem.
2011. júl. 5. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon hülye vagy, már ne haragudj. :D Egy ilyen drága telefon kifúrni, stb. elég hülye ötlet. Mellesleg össze se tudnád hangolni a dolgokat. Ha jó képeket akarsz csinálni sötétben is, vegyél egy fényképezőgépet. /Vagy egy vakus telót/
2011. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát köszi ez az ötlet nekem is eszembe jutott, hogy vegyek új telefont, de szeretem nagyon és egyetlen bajom a vaku.

csak a hátlapot fúrnám meg amibe betennék egy ledet, kívülre egy gomb és ennyi csak nemtudom pontosn hogy kivitelezzem.


vannak már szuperfényes ledek, nem kell nagy dologra gondolni... csak unom már h a bicólámpámat viszem a bulikba és azzal világitok ha partyképet akarok készíteni. (amugy tudom h nagy forma vagyok emiatt csak unom nagyon már)

2011. júl. 5. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Pff. Vetted volna t-mobilnál 61.000-ért a nexus s-t. Ugyanolyan tulajdonságok mint a galaxy S-nek csak van benne vaku. Amúgy meg a lehetetlenre gondolsz. Nem tudsz belerakni vakut. Mellesleg a Xenon vaku jobb a LED-nél. Erről jut eszembe: a vakut ki lehet cserélni egy telefonnál?
2011. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30.000-ért olcsóbban ott van a T-mobilnál 60.000-ért az ugyanolyan tulajdonságokkal bíró (na jó egyszerűsítek) "vakus galaxy s" Azaz a Nexus s.
2011. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha megveszed nekem 60-ért a témobile-nál akkor 80ért megveszem tőled! :D

legalább nézd meg miről okoskodsz:)

[link]

2011. júl. 5. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:

El is felejtettem XD. Üss fejbe szöggel :). Néha vagyok ilyen hülye.


Amúgy máshol nem tudsz rendelni ilyen áron? Mert én Miskolcon tudok egy boltot ahol új ilyen T-Mobiletól származó Nexus S-t lehet venne 60.000 körűl. De nagyon kevés darabuk van. Csak 6 vagy 7. Láttam mindet.

2011. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajna Budapesti vagyok... mákos miskolciak:)
2011. júl. 5. 23:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva úgy is kifogy. Meg ott van a jó barát: a Vatera és az eBay.
2011. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a megoldás:

Veszel egy lapos zseblámpát és sárga szigszalaggal hozzáragasztod az SGS-edhez.

2011. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó:


vicces!...

2011. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!