Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Ericsson X8-asom....

Nagyricsi20 kérdése:

Van egy Sony Ericsson X8-asom. Helyet akartam rajta csinálni, de kitöröltem róla ezt a mappát: system/app. Ezzel összeomlott az egész rendszer. Rootolva van, de a recovery menü sem működik. A számítógép sem ismeri föl. Hogyan tudnám ezt visszahozni?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is kösz! nagyricsi20
2011. júl. 8. 09:23
 1/10 szotyi41 ***** válasza:
Szerintem keress utána neten ennek a mappának vagy ha van valaki akinek ilyen mobilja van kérd meg egy szívességre
2011. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd el egy ismerőshöz/szakértőhöz aki ért hozzá és megcsinálja.
2011. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha megvan a mappa, akkor hogyan rakom rá? Nem lehet bekapcsolni sem a telefont. Bekapcsolom, megjelenik a Sony Ericsson logo, aztán újra indul újra és újra. :(
2011. júl. 8. 13:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy Sony Ericsson szervízben megcsinálják, vagy kicserélik? Mert garanciális.
2011. júl. 8. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát garanciának annyi mivel ott a root, meg amúgy sem az ő felelősségük ha te kitörölsz valamit. Bár ha van rá garancia 1 próbát megér. Azt mondod hogy 1ik nap bekapcsolt a másik nap meg már nem. Max visszaküldik a telefont.
2011. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De pár ezerér újrarakják neked.
2011. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. júl. 8. 13:38
 8/10 A kérdező kommentje:
Egy jó helyet tudnál ajánlani?
2011. júl. 8. 13:39
 9/10 Miopocket ***** válasza:

Telepítsd újra szoftot SEUS-al.

És ha ez nem reklám akkor látogass el néha SE portálra.

Sok hasznos info van ott a fórumon.

2011. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hogyan lehetne megcsinálni egy x8-at ha a SEUS sem segít? Ha a számítógépre rá dugom a telefont azokkal a kombinációval amiket kér a SEUS akkor helyből lefagy a számítógép! Telefon: Sony Ericsson x8 Rom:GingerDX-v028 Újra kéne húzni! Segítség!
2012. júl. 11. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!