Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a GSMline?

Mennyire megbízható a GSMline?

Figyelt kérdés
szeretnék ott telefont venni csak nem tudom hogy megbízható-e,meg hogy mennyi idő alatt szállítanák ki nekem?
2011. júl. 10. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Én nem vennék ott telefont!
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bp1985 ***** válasza:
Kiszállítással semmi gond, csak arra kell figyelni, ha azon az áron veszed, ami a neten van, akkor kapsz egy ismeretlen eredetű telefont, amihez még a gyári garanciát sem merik odaadni.
2011. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bp1985 ***** válasza:
Illetve kilopják belőle az összes gyári tartozékot, kivéve a töltőt, de jó eséllyel az is bontott töltő lesz. Magyarán se memkártyát, se adatkábelt, se headsetet nem kapsz hozzá. Ha bármi baja van, csak oda tudod visszavinni.
2011. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm de viszont azt tudom hogy a barátnőm vett a MediaMarkt-ba egy Samsung Star 2-őt és neki se volt hozzá se USB se fülhallgató.Akkor ők is kiveszik az USB-t.Hol lenne érdemes akkor megvenni a telefont?
2011. júl. 15. 01:11
 5/12 anonim válasza:
hát akinek van pénze az vegye meg drágábban t-mobile-nál vodafone-nál vagy telenor-nál ...de akinek az drága az mért ne rendeljen onnan ??? sok pozitív válasz van ...sztem semmi gond nem lehet vele ....én is onnan akarok rendelni
2011. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bp1985 ***** válasza:
A gsm line mindenből kiveszi. A star 2-hőz alapból nem ad a samsung, tehát a media nem veszi ki. Ha adnának hozzá sem venné ki, mert ők csak hivatalos telefont árulnak, a szürkeimportos, ismeretlen eredetű, utóla függetlenített telefonokkal csak a gsm boltosok foglalkoznak.
2011. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 GsmLine válasza:

Tisztelt Kérdező!


Megbízhatóságunkról az elmúlt jó pár év és a több ezer! eladott készülék és szintén több ezer elégedett vásárló beszéljen. Nézze meg az értékeléseinket pl. az arukereso.hu oldalon. Minden vásárlónkkal telefonon egyeztetünk a leadott rendelések után, teljes tájékoztatás mellett (készülék nyelve, tartozékok, jótállási feltételek, stb.) és ezután dönt a vevő (az esetek túlnyomó többségében pozitívan) a vásárlásról.

A kiszállítás Budapesten belül 1-2 nap (illetve boltunkban személyesen is átvehetőek az általunk forgalmazott termékek), de természetesen az ország bármely területére elküldjük termékeinket!


Remélem megnyugtató válaszokat sikerült kapnia, amennyiben bármilyen kérdése merül fel, hívjon minket bizalommal!


Üdvözlettel:

a GsmLine csapata


Az elmúlt jópár év és több ezer! telefon eladása után nyugodtan kijelenthetjük, hogy

2011. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hogy nálatok éppeszű ember nem fog vásárolni , amit én olvastam erről az üzletről... szánalmas , hogy ilyet megengedhet magának valaki!
2011. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bp1985 ***** válasza:
GsmLine: Akkor az állítólagos gyári garis iphone 4-hez miért egy gsmline-s papírfecni a garancia? Hogy is van ez? Köszönöm.
2011. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én telefonom is szoftverhibás lett 1 év alatt és orosz útmutatót adtatok hozzá!Tudod mikor leszek elégedett!Max a kiszállítással...
2012. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!