Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a dual simes telefon...

Ez a dual simes telefon hogy-hogy ilyen olcsó? 12 megapixeles kamera, mobil tv, wifi, gps. -->LINKHEZ KATT!

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 24. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ez egy kínai fos.
2011. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy egy kinai fos.

Hiaba van benne 12 mpixeles kamera, a 30 eves fekete feher fenykepezom szebb kepet csinal..

Es attol, hogy valamibe beledobnak jo(nak tuno) cuccokat meg lehet hasznalhatatlanul szar

2011. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aham, és ahogy nézegetem az összes Dual simes ilyen olcsó!! rengeteget néztem, az összes poton pénzért dobálják, és olyan leírásokkal, hogy csak lesek hogy ez ennyiért? Az összes ilyen dual simes "kacat", vagy csak ez? Mert van hasonló, az 22ezer, és majdnem ugyanilyen tulajdonságokkal! Akk az összes ilyen dual simes szar?
2011. júl. 24. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:

amúgy nem a fényképet kellene nézni hanem a specifikációkat!

ott van leírva hogy 2db kamera hátul 2Mp-s elöl VGA

2011. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég sok dual simes telefon kacat, és nem is tudja azt ami rá van írva. Az tuti nem 12Megapixel és szerintem a felsorolt funkciók se fognak hibátlanul menni.

A Samsung van 1-2 dual simes telefonja és a speedshopban is szoktak árulni dual simes telefonokat. Lehet azok nem tudják ezt a sokmindent amit linkeden szereplő teló(szerintem ez se tudja őket) de legalább azok normális telefonok.

2011. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bp1985 ***** válasza:
Az állítólagos garanciáról meg ne is beszéljünk. Odahazudnak valamit, azt csá. Ez arra jó, hogy nehezéknek kint a strandon rárakd az ujságodra, hogy ne fújja el a szél. Másra nagyon nem. Speedshopot ajánlom én is. Lehet, hogy butább, de legalább megbízható, és garancia is van rá.
2011. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]


azt irja 2 megapixels

2011. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocs,h itt kérdezem de 1 kártyával is működik???
2011. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alcatel OT M'pop. Dual Simes, de nagyon megbízható és kompakt kis masina ((:
2014. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!