Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 Mini Pro (Android 1.6)...

X10 Mini Pro (Android 1.6) milyen TOP játékokat, alkalmazásokat visz el? Vagy semmi köze nincs ahhoz, hogy milyen a telefon, és bármit rá lehet telepíteni a Market-ről?

Figyelt kérdés
És a Marketen hogyan lehet letölteni, és azt a telefonon futtatni? pl. találtam egy olyan ingyenes alkalmazást, hogy ingyenes sms küldés. Ezt például hogy lehet feltelepíteni, letölteni?
2011. júl. 31. 13:28
 1/10 A kérdező kommentje:
És most kerestem egy csomó játékot (NFS, Assasin's Creed, COD), ezek mind csak megvenni lehet. Miket lehet ingyen letölteni, és hogy ami jó is?
2011. júl. 31. 13:31
 2/10 anonim ***** válasza:

A futtatható alkalmazások nem igazán függenek az oprendszertől verziójától de célszerű frissíteni 2.1-re a telefont.

És a Marketen hogyan lehet letölteni, és azt a telefonon futtatni?

Ez annyira egyszerű és egyértelmű, hogy nem kéne magyarázgatni... Fogod megnyomod az install gombot Marketen és kész.


Miket lehet ingyen letölteni, és hogy ami jó is?

Ami mellett ott van az, hogy Free...

Jó és népszerű játék pl. az angry birds és változatai, bouble blast 2, Alchemy

2011. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nekem nem engedi letölteni...Pl Facebook alkalmazást akartam leszedni, először nem engedte, mert hogy regizni kellett. Az meg volt, mst rámek h install, mostmeg ezt írja ki: [link]
2011. júl. 31. 15:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Utánna meg ha rámek h OK, akkor meg kilép ebből az ablakból és SEMMI!!
2011. júl. 31. 15:01
 5/10 anonim ***** válasza:

úúúúúúúristen -.-"

na jó...van a mobilodon beépített android market alkalmazás.azon tudod megcsinálni a fent említetteket+ a mobilos verzión csak azokat a játékokat-appokat mutatja a market,amik mennek a telefonodon.

viszont gépről is tudsz telepíteni játékokat mobilra az android.market.com-ról ha be vagy jelentkezve mobilon a beépített alkalmazásba és van elérhető hálózat mobilon is (wi-fi,mobilnet)

vagy gépre letöltesz android játékokat (.apk-ra végződnek)

és azokat felteszed mobilra usb kábelen keresztül ,majd azt megnyitod egy fájlkezelővel (ha van a beépítettel,vagy amit marketről leszedsz,pl. astro) az feltelepíti és játszhatsz

2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet csak letölteni ha telefonról is be vagyok jelentkezve?
2011. júl. 31. 16:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Így a rendszer tudni fogja, hogy melyik gmail fiókhoz melyik telefon van társítva és így már tudni fogja telepíteni a játékot/programot a telefonra. Ezért net az kell a telefonra is.
2011. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha nincs még meg a telefon, csak gondoltam pár dolgot előre letöltök, ne akkor keljen kínlódni. Akkor ezt nem lehet?
2011. júl. 31. 16:15
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lehet,de böngészhetsz a játékok között és azokra rákerehetsz google-n (pl ha megtetszik az angry birds,akkor így : angry birds.apk) azt letöltöd és ha meg lesz a telefon akkor usbn keresztül ráteheted,majd telepítheted
2011. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Marketről nem lehet. Meg amúgy se kínlódás. Nem tart tovább az se mint ha előre letöltenél mindenféle oldalakról apk-kat, aztán felmásolnád a telefonra és onnan telepítenéd őket. Meg ugyebár ezt nem igazán lehet megoldani fájlkezelő nélkül ami meg az androidos xperiákból kimarad szóval emiatt is fel kell, hogy menj a Marketre. Ha meg már ott vagy akkor simán le is töltheted azokat a cuccokat ami kell.
2011. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!