Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Androidos játékoknál is...

Az Androidos játékoknál is számít a képernyőkméret?

Figyelt kérdés
Szóval, ha én letöltök egy játékot a netről, mondjuk az angry birds-öt, akkor az biztos, hogy illeszkedni fog a képernyőmre? Bármilyen telefonhoz?
2011. aug. 5. 18:28
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Angry Birds nem andridos játék. Symbianra is van.Írd meg légyszi milyen telóra szeretnéd feltenni.
2011. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
az Androidos játék , mindenki azt játsza androidon az a legnépszerűbb..
2011. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ez lesz. Ne offoljatok legyetek szívesek. Motorola Defy-ra szeretnék játékokat, de egy letöltős oldalon sem láttam, hogy milyen telóhoz jó, csak azt, hogy minimum 2.1 vagy nagyobb verziójú android kell hozzá. Az angry birds csak egy példa volt amúgy.
2011. aug. 5. 18:40
 4/30 anonim válasza:
Az egy dolog... Android marketen amúgy a telefonodra szabott alkalmazásokat látod. Symbianon megy N97,N8,C7 stb. De mezei vagyis nem okos telefonon már nem pl Samsung Pixonon Nokia 6303 nem megy.
2011. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Defy-on megy az Angry Birds ;)
2011. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Androidos játékot akarnék telepíteni. Le is szedtem az assassins creed hd-t. De nem volt ott semmi információ csak az, hogy minimum 2.1-es androiddal fut. Mivel, hogy 2.1-es Android fut a Defy-on is, ezért arra következtetek, hogy futni fog rajta rendesen, csak nem vagyok benne biztos, ezért kérdeztem meg. A symbian meg teljesen más, mert ott vannak képernyőméretek. Úgyhogy hagyjuk a symbiant légy szíves!
2011. aug. 5. 18:44
 7/30 anonim válasza:
A Defy-on 2.1 update 1 van úgy tudom a 2.2 meg jön vagy már van rá nem tudom pontosan.
2011. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
OOOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF. A kérdésemre a választ légyszi :)
2011. aug. 5. 18:49
 9/30 anonim válasza:
Ha a marketről szedsz le játékot akkor minden futni fog mert csak azt látod illetve csak azt töltheted le.
2011. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy nemtudom beállítani, hogy milyen telefonom van. Belépek a google azonosítóval, és nem találom ezt a funkciót.
2011. aug. 5. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!