Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus one vs ZTE Blade?

LG Optimus one vs ZTE Blade?

Figyelt kérdés
Melyk jobb?Játékra és wifire(és kicsit tanulásra)is kellene.A blederől azt hallottam hogy a wifi hamar tönkremegy és aztán kuka.Nem tudom el higgyem-e?
2011. aug. 7. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Lg:)

Nekem is az van, és nagyon meg vagyok elégedve vele.

2011. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az akksi gyenge a Blade-ben. Optimus One jó készülék, ajánlom. Azért annyit árulj már el nekem, hogy egy okostelefont hogy tudsz tanulásra használni?:)
2011. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szövegszerkesztő ha még suliban vagyok és nincs gép.vagy wifin is.De az lg-n megy a angry birds és a megí jump és a nfs shift?
2011. aug. 7. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Lg-n minden megy, és nagyon jól. Én is angry-zek, meg van kb 3 féle változata, tökéletes.


Amúgy lg-n van a thinkfree office, azzal tudsz készíteni/olvasni bemutatót, excel-t és word-öt is.

2011. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Blade.

Sokkal szebb rajta játszani mert nagyobb a felbontása. A wifi nem romlik de ha el is romlik létezik szervíz is. Játékra a Blade a jobb, Wifire meg mind2 ugyanaz. A felbontás miatt jobb a blade. Ugyanúgy megy rajta minden játék.

2011. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lg sokkal de sokkal jobb

Igen,felbontásba veri a blade de minden másban jobb az lg

2011. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit néztem sok vélemyént és inkább én is áttérek az LG-re.
2011. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
One. Amúgy a ZTE jobb lenne, ha megbízható lenne. Pár haveromnak olyanja volt, egyiküknek sem tartott másfél éven tovább.
2011. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hunyady Gergely válasza:
Lg optimus one. Mindenképpen!
2011. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kenpachi válasza:
Az LG-nek tény, hogy kisebb a kijelzője, mint a Blade-nek, de a Blade nagyobb kijelzőjéhez ugyanakkora proci jár, mint az LG-hez, ami miatt elég könnyen meg lehet akasztani a telefont.
2012. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!