Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAR érték 1,35 ez most rossz...

SAR érték 1,35 ez most rossz vagy jó érték?

Figyelt kérdés
mobilnál ez az érték milyen? ha valaki tud valami ilyen táblázatot amin ilyeneket megtalálok akkor lécci linkelje... köszi
2011. aug. 15. 22:23
 1/4 anonim válasza:
a SAR értéket könnyebben színekben mérik. az 1,35 érték narancs színű, vagyis nagyon tökéletes érték.
2011. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát ha minél kisebb az érték akkor annál jobb nem?
2011. aug. 16. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, minél kisebb az érték annál jobb. Minél nagyobb az érték annál jobban sugaraz. Tehát érdemes olyan készülékeket vásárolni aminek a SAR értéke minél kisebb...

Én most vettem nemrég egy Motorola mpx200 telót aminek a SAR értéke 1800hz-en 0.12 W/kg tehát a tiédnek kevesebb mint 1/10-e. tehát nekem ebből a telóból 10 db-ot kellene magamnál tartani, hogy olyan erősen sugarazzon mint a tiéd.

Az 1 W/kg SAR érték átlagnak számít. Mérlegelned kell, hogy az egészséged a fontosabb vagy az, hogy menő telefonod legyen. Én a telefonomat telefonálásra és sms-re használom amire eredetileg is való. A többi dolog (net, fényképezőgép) azt normális készülékekkel oldom meg. Vagy mint ahogyan eddig is csináltam, egy másik telefont tartok külön ilyen célra, tehát skype ozásra wifizésre és csak akkor kapcsolom be ha tényleg használni akarom és a repülő üzemmódban használom, azaz telefonáltni egyáltalán nem telefonálok rajta. Csak net mp3 meg amire éppen kell.Arról nem is beszélve h az okostelefonnal így akkut is spórolok. A motorolát meg csak telefonálásra használom és kész, azt is a lehetőségekhez képest kihangosítva és a lehető legtávolabb tőlem még éjjel is.


Remélem tudtam segíteni.

2012. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ja és a link a SAR táblázatról, érdemes azért több helyen megnézni

[link]


egy másik

[link]


és hogy veszélyes e:

[link]


Egyébként a neten rákereshetsz a pontos leírásra a SAR -ról, sok helyen írnak róla. Egyáltalán nincs pontos adatunk még a káros hatásáról, mivel nem olyan régen van helen... így szerintem nem árt az óvatosság. Ki tudja később milyen bajunk származhat belőle.


Üdv

2012. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!