Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jelződik ki másoknál a...

Nem jelződik ki másoknál a telefonszámom, mindenkinél rejtettet ír ki. Hogy lehet kijeleztetni?

Figyelt kérdés

Sony Ericsson T630-om van, ha ezt ismered, elnavigálhatnál a menüjében, hogy hol van ilyen opció, mert én egyszerűen nem találtam

de azt is elképzelhetőnek tartom, hogy T-Mobile tiltotta le a számkijelzést. Ez esetben hogy tudom velük beállíttatni?


2011. aug. 16. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs ilyen terefonom de szerintem tudom hol lehet. Általában a beállítások > hívásbeállítások > és ott lesz valahol bette ez telefononként válltozik
2011. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez 1 szuper képességed. menj el titkos ügynöknek.
2011. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hívásbeállításon belül a saját szám küldése, kijelzése, vagy ilyesmit aktiváld. A hálózati, vagy szolgáltatói alapértelmezett az nem küldi, a tiltás szintén nem.
2011. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát ilyen menüpontot tényleg nem talalok, de eszrevettem, hogy mielott hivok valakit, van egy olyan opciom, hogy sajat szam kuldese, es arra ra megyek, akkor kijelzni, de alapbol nem, es meg azt is eszrevettem, hogy valamiert a tarolt telefonszamok ele be van teve *31#, amit nem en irtam, hanem a telom magatol, es nem is tudom kiszedni

otletek erre, hogy hogyan lehet kiszedni?

2011. aug. 16. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:

A páromnak ugyanez volt a problémája. A T-Mobile-nál kell aktiválni a hívószám kijelzést. (Sajnos nem díjmentes, 200ft/hónap)


[link]


Itt tudod aktiválni, de ehhez be kell jelentkezned.

2011. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a SE t610 volt ilyen. Ellenőriztük a tmobilnál is, be volt kapcsolva a hívószámelküldés, de ezzel a tetves telefonnal minden hívás előtt kézzel be kellett kapcsolni, hogy télleg küldje el a hívószámot. A másik telóban egyszer beállítottam, és azóta is küldi :)
2011. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!