Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4 -et érdemes lenne...

Az iPhone 4 -et érdemes lenne megvenni? Ha igen mik a jó tulajdonságai? Ha nem mi a rossz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 10:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

nem


Samsung Galaxy S2

2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Jó tulajdonságai...passz nincs iphonom.és a amiért nincs az pontosan a hátránya , h ennyi pénzért sokkal jobb telefont veszek.Ez a telefon drágább mint a galaxy S2 és hol van tőle tudásban.....
2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
már rengeteg teló felülmúlja mindenféle szempontból, és árban alatta vannak. ha a márkanév miatt veszed, akkor igen. de mindjárt jönnek azok, akik szerint egy iphone-nál csak egy újabb iphone lehet jobb...
2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Akkor lécci ajánlottok nekem valami jó mobilt! Olyat szeretnék amin van android.És ha van sony ericsonban valami jó az még jobb lenne csak ne Xperia x10 legyen! Köszi
2011. aug. 19. 10:38
 5/39 A kérdező kommentje:
jha és olyat szeretnék ha van jófajta belőle ami széthuzható érintős (amin billentyűzet van az a sok gombos)
2011. aug. 19. 10:39
 6/39 anonim ***** válasza:
Samsung Omnia 7.
2011. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Xperia ARC
2011. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
Sok ember azzal jön, hogy olyan drága, olcsóbbért van jobb. Ezek nem érthetik meg azt sem, hogy miért jobb egy 15 millás Mercedes, a 3 milliós Renaultnál. A renault is elvisz a-ból b-be, de a Mercedes elegáns, kényelmes, prémium anyagok, egyszóval prémium az egész, jobb birtokolni. Ugyanúgy egy iphone, engem nem érdekel, hogy a szaszung galaxy s2 gyorsabb, mert úgy baromság a 2 mag telefonba, ahogy van, én csak telefon, naptár, jegyzet funkciókat veszem igénybe az iphoneon, és elégedett vagyok, nem kell jobb, mert a külseje, megjelenése is prémium.
2011. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
amúgy ha annyira iphone 4et akarnál, akkor várj őszig akkor fog állítólag kijönni az 5, és akkor talán olcsóbb lesz a 4
2011. aug. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
na ez úgy hülyeség, ahogy van. a HTC is egy premium márka, úgyhogy ha az Apple a Mercedes, akkor a HTC a BMW. És a Sensation-nek pl ugyanúgy fém háza van, 960*540 a felbontása, 0,8 hüvelykkel nagyobb a kijelzője (ami rohadt sok), hardveresen keményen megalázza. kamerája sokkal jobb, 1080p-ben vesz videót meg még mondhatnám a + dolgokat, hogy miben jobb
2011. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!