Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini aksija...

Samsung galaxy mini aksija meddig bírja nálatok?

Figyelt kérdés

1 hete vettem kb, de azóta minden nap kell töltenem. A fényerő minimumon van, a gps, wifi, adatkapcsolat ki van kapcsolva. Nem használom sokat, mégis lemerül.

Tegnap meg azt csinálta, hogy levettem délután 3-kor a töltőről, délután még játszottam vele, ezért este lefekvéskor olyan 50-60% körül volt. Reggel 7-re meg annyira lemerült, hogy kikapcsolt.

Normálisnak számít ez?


2011. aug. 28. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1-2 napig kell így bírni mint minden okostelefonnak. Szerintem itt nincs probléma.
2011. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem is ilyen mobilom van és én is szinte naponta töltöm, de neked mondták hogy használat előtt merítsd le teljesen utána meg töltsd fel teljesen? mert én ezt nem tettem meg és barátaim szerint emiatt merül le hamar, volt akinek szintén ez volt a baja a telójával ugyhogy lehet ezért. am az internet is eléggé meríti az aksit. esetleg kérdezd meg hozzáértőtől, mert erre én is kíváncsi vagyok. :)
2011. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Előző: Csak vesztegeted az időt a haverjaid meg hülyeséget mondanak.


Litium-ion aksijuk van az okostelefonoknak (mint a Galaxy Mini) és ezeket nem kell kisütni, de az is előfordúlhat (ritkán) hogy ha kisütöd éppen hogy elrontod.

2011. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó: nem csak az okostelóknak, a 6-7 éves telómban is li-ion van :D már nagyon nem aktuális ez a kisütés, nagy baromság az eladók részéről is ilyet mondani.
2011. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
pedig a szolgáltató mondta hogy merítsem le aztán töltsem fel teljesen első használat előtt
2011. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mondják de tök felesleges és akár el is ronthatja az aksit de csak ha nagyon balszerencsés vagy :).
2011. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napot is kibírt folyamatos használattal (pl. netezés, zenehallgatás) :) Ha nem használom 4-5 napig is elmegy :)
2011. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Tudom hogy nem kell ezeket már kisütni, de apám mániája, hogy mindenképp ki kell. De, hogy meglegyen a lelki békéje, lemerítettem teljesen és 16 órát töltöttem..... Olvastam egy fórumon valamilyen programról, ami kikapcsol minden felesleges dolgot és így tovább bírja az aksi. Kipróbálom hátha úgy jobb lesz.

Viszont érdekes, hogy valaki sokat nyomkodja és úgy bír több napot, valaki pedig alig és csak 1-2 napot bír ki :D Jó lenne ha nekem is többet bírna...

2011. aug. 28. 22:52
 9/11 anonim válasza:
Kérdező,sikerült megoldani a problémát? Mert én ugyanezzel küszködöm:( Szintén galaxy mini telefonom van és szintén most 1 hetes.
2012. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet tényleg hülyeségnek hangzik, de idővel tényleg tovább bírja. Leszedtem 2 programot: az APN on/off widgetet, ez kikapcsolja a 3g-t, meg ilyeneket (ha nem wifin netezel, akkor be kell kapcsolni), meg a Juice Defender programot is. Ezen ilyen aksi kímélő dolgokat lehet beállítani. Lehet ezek miatt bírja tovább az aksi, vagy lehet tök fölöslegesek, de inkább meghagytam őket. :)
2012. febr. 5. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!